שתף קטע נבחר

012 סמייל: נשלים עסקת בזק בתוך חצי שנה

השלמת רכישת בזק, תמורת 6.5 מיליארד שקל, כפופה לאישורים מהממונה על ההגבלים, משרד התקשורת ומשרד ראש הממשלה. מנכ"ל 012 סמייל: "בזק מייצגת השקעה אטרקטיבית עבור 012 סמייל ובעלי המניות שלה"

012 סמייל מצפה להלשים את העיסקה לרכישת בזק בתוך שישה חודשים - בכפוף לקבלת האישורים הרגולטוריים. כך עולה מהודעה שהחברה שיגרה הבוקר (א'). 012 סמייל הודיעה כי חתמה על הסכם לפיו תרכוש את השליטה - 30.7% -בחברת בזק מיידי קבוצת אייפקס-סבן-ארקין, בעסקת מזומנים שהיקפה נאמד ב-6.5 מיליארד שקל.

 

 

העסקה, שאושרה על ידי מועצת המנהלים של 012 סמייל,כפופה לקבלת האישורים הרגולטוריים הנדרשים מהממונה על ההגבלים העסקיים, משרד התקשורת ומשרד ראש הממשלה.

 

012 סמייל הסכימה למכור את פעילות הטלקום הקיימת שלה על מנת לזכות באישור הממונה על ההגבלים העסקיים. גם ההכנסות ממכירה זו ישמשו למימון העסקה. כמו כן צפוי מימון העסקה לכלול אשראי מכמה בנקים באמצעות הלוואות בסכום כולל של כ-2 מיליארד דולר, וכן מימון נוסף בדרך של הזרמה מבעלי המניות או גורמי מימון חוץ בנקאיים.

 

פישר בכר חן וול אוריון ושות', שימשו כיועץ משפטי, וג'י.פי מורגן שימש כיועץ פיננסי בלעדי ל-012 סמייל בהקשר לעסקה זו.

 

"עסקה זו היא המשך ישיר לאסטרטגיה שלנו להפוך, באמצעות בחירה מוקפדת של השקעות, לשחקן המוביל בשוק התקשורת הישראלי", אמרה סטלה הנדלר, מנכ"ל 012 סמייל. "לאור המעמד הייחודי והמוביל שלה בשוק ויכולת ייצור תזרים, בזק מייצגת השקעה אטרקטיבית עבור 012 סמייל ובעלי המניות שלה".

 

 012 סמייל תקשורת היא ספקית שירותי תקשורת המציעה מגוון רחב של שירותי פס רחב ותקשורת קולית מסורתית. החברה מוחזקת בשיעור של 72.4% על ידי אינטרנט זהב קווי זהב. אינטרנט זהב ו-012 סמייל הן חלק מקבוצת התקשורת יורוקום. מניות 012 סמייל נסחרות בנאסד"ק ובבורסה לניירות ערך בתל אביב.

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ישראל הדרי
שאול אלוביץ
צילום: ישראל הדרי
מומלצים