שתף קטע נבחר

שליט נפגש עם שרים: זמן למעשים, לא לדיבורים

אחרי פגישתו עם חגי הדס, אביו של החייל החטוף ביקר במשכן הכנסת. "כשנראה את גלעד פה אגיד אם הפגישות היו מוצלחות או לא"

בצל הדיווחים על התקדמות במגעים לשחרור גלעד שליט, נפגש היום (ב') אביו של החייל החטוף עם כמה משרי הממשלה. נועם שליט הגיע למשכן הכנסת מלווה ברעייתו אביבה, וביושב ראש מטה המאבק, שמשון ליבמן. "לא באנו לדבר מול התקשורת, אנו סבורים שזה לא הזמן לפטפטת, אלא למעשים", אמר.

 

עסקה בדרך? - העדכונים האחרונים ב-ynet

 

"אני אגיד משהו שלא יפתיע אתכם ולא חדש לכם. אנחנו מצפים ורוצים לראות את גלעד בבית אחרי כל כך הרבה שנים, חודשים ימים ושבועות. לצערי אני לא יכול לדבר מעבר לזה", אמר בפתח פגישתו עם השר יולי אדלשטיין (ליכוד).

 

שליט העדיף שלא לפרט על תוכן שיחותיו עם השרים - דן מרידור, גלעד ארדן, אדלשטיין, יוסי פלד וסטס מיסז'ניקוב - אך אמר ל-ynet: "אנחנו מדברים. הפגישות הן סגורות ואינטמיות". הוא נשאל האם הפגישות היו מוצלחות והשיב: "כשנראה את גלעד פה אגיד אם הן מוצלחות או לא".

 

אדלשטיין סיפר כי הוא נענה ברצון להצעה להיפגש ולדבר עם נועם שליט: "אני מודה ומתוודה שזהו מעמד שאינו קל לאף אחד. בנושא הזה אני קצת קרוע מבפנים - אני מניח שכל בר דעת בישראל עובר את הרגשות האלו. אני מציע לחבריי בממשלה להיענות להיפגש ולשמוע את המשפחה".


זמן למעשים, לא לדיבורים. שליט ואדלשטיין בפגישתם (צילום: גיל יוחנן)

 

מוקדם יותר נפגשו הוריו של החייל החטוף עם המתווך המיוחד, חגי הדס. הפגישה, שנערכה בבסיס הקריה בתל-אביב,

 ארכה כשעתיים ובסיומה אמר שליט לעיתונאים: "אנחנו לא יכולים לדבר בשלב זה ואין לנו כרגע מה להוסיף. נשמח לשתף אתכם בשמחתנו, אם תהיה כזו. אני לא רגוע". 

 

בני המשפחה ופעילי המטה למען החייל החטוף מתכוונים להטיל את כובד משקלם, בשל האפשרות שעסקת חילופי אסירים תובא בקרוב לאישורם של השרים.

  

גלעד שליט נחטף לרצועת עזה לפני 1,247 ימים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מצפים לראות את גלעד. שליט
צילום: גיל יוחנן
לא יכולים לדבר. אביבה שליט
צילום: גיל יוחנן
משפחת שליט בפגישה עם הדס
צילום: עופר עמרם
מומלצים