שתף קטע נבחר

מאז הפרסום: עוד תלונות נגד הרב אלון

ל-ynet נודע כי מאז חשיפת הפרשה פנו עוד כמה צעירים אל פורום "תקנה" המטפל בנושא וטענו שגם הם נפלו קורבן להטרדות מצד הרב. בשלב זה, התלונות טרם הוגשו באופן מסודר ורשמי. הערב: חברי הפורום מתכנסים לדיון חירום

פרשת הרב מרדכי אלון וההטרדות המיניות מסתעפת: ל-ynet נודע כי מאז חשיפת הפרשה פנו עוד כמה צעירים והורי תלמידים לפורום "תקנה" המטפל בנושא, וטענו כי גם הם נפלו קורבן להטרדות מצד הרב.

 

גורמים המעורבים בעניין אישרו ל-ynet כי אכן היו פניות נוספות - אך הן טרם הוגשו באופן מסודר ורשמי לפורום. אף על פי כן, חברי הפורום כבר בוחנים את הטענות החדשות.

 

 פרשת הרב מוטי אלון - סיקור מורחב ב-ynet:

  

בתוך כך, יתכנסו הערב חברי הפורום לדיון חירום בירושלים וידונו בהתפתחויות בפרשה, כאשר על הפרק עומדת האפשרות לפרסם את פרטי המקרים שבהם נחשד הרב אלון, זאת בשל הכחשתו הגורפת אתמול והטענה שמדובר בעלילת דם. בפורום שוקלים גם לפרסם מסמכים ועדויות הקושרים את הרב למיוחס לו.

 

הבוקר העריכו בפורום כי בדברים שיישא במגדל, יתמקד הרב אלון בהפרכת הטענות ובהכחשתן - ולפיכך חששו שיאלצו להגיב בפרסום פרטים נוספים בפרשה. לאור דבריו המתונים יחסית, 

ככל הנראה לא תתקבל החלטה דרמטית בכינוס הערב.

 

הרב אלון אמר היום לתומכיו: "תמיד ידענו שהאויב האמיתי שיכול לתת להמן לנצח זו הקנאות והשנאה. אנחנו לא ניגרר לזה. לא אתקוף, אנחנו נבנה. לא אכנס לכל ההכפשות האלה. אני מבקש שאף אחד לא יעסוק בכך. הבניין והטהרה יראו את האמת הרבה יותר מהר ממה שאנחנו חושבים".

  

בדברים שנשא התייחס הרב אלון ל"גלות" שנכפתה עליו במגדל ואמר כי במשך שנים ניסה להימנע ככל יכולתו מחילול השם, ולכן עשה דברים לא הגיוניים - בניגוד לעצת רבים. "הזכות למניעת חילול השם נגזרה עליי, ובכך נמנעה ממני הרבה עשייה", טען. 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הרב אלון היום במגדל
צילום: גילי אליהו
מומלצים