שתף קטע נבחר

פרסום ראשון: הרב אלון נחקר במשטרה

ל-ynet נודע: הרב מוטי אלון, שנחשד על ידי "פורום תקנה" בניצול מיני, נחקר באחרונה בפרשה במשרדי יאח"ה. מוקדם יותר דווח כי בדיקת המשטרה בפרשה העלתה חשד לפלילים. עורך דינו מגיב: "הרב לא ביצע כל עבירה"

מסתעפת פרשת הרב מוטי אלון: ל-ynet נודע כי הרב שהואשם על ידי פורום תקנה בניצול מיני של תלמידיו נחקר בנושא בחודש האחרון לפחות פעם אחת במשרדי יאח"ה, זאת לאחר שהמשטרה והיועץ המשפטי לממשלה החליטו לפתוח בחקירה פלילית בעניינו. 

 

 

עם חשיפת הפרשה, לפני כחצי שנה, הורה היועץ למשטרה לבדוק את החומר שהצטבר בנושא. בערוץ 10 פורסם הערב כי הבדיקה העלתה חשד לפלילים. גורמים הקשורים בחקירת הנושא אמרו ל-ynet כי בחודשים האחרונים הצטברו תלונות רבות כנגד הרב אלון, ובידי המשטרה יש כעת ראיות ועדויות שלא נודעו לחברי פורום תקנה. כן נמצא לפחות מתלונן אחד על מעשים פליליים של אלון שלא חלה עליהם התיישנות. 

 

פרקליטו של הרב, עו"ד יאיר גולן, אמר ל-ynet כי הוא אינו מכחיש שמרשו כבר נחקר במשטרה. על פתיחת החקירה הפלילית אמר: "הרב אלון לא ביצע כל עבירה. חקירת המשטרה לא הפתיעה איש, משום שברור שלאחר ההכפשות

הרבות על הרב לא נותרה למשטרה ברירה אלא לבדוק את הדברים, כפי שנכון לעשות".

 

מהנהלת "פורום תקנה", שחשף את הפרשה, נמסר בתגובה: "הפורום פועל במקרים שבהם המשטרה אינה יכולה לפעול. כאשר מתאפשרת פעולת המשטרה, פורום תקנה סמוך ובטוח שעבודתה תיעשה נאמנה"..

 

בהכנת הידיעה השתתף אלי סניור

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הרב אלון עם תלמידיו
צילום: גילי אליהו
כינוס פורום תקנה
צילום: עמית שאבי
מומלצים