שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  אמרגן הזמרים יעיד נגד בכיר רשות המסים

  במשטרה מאמינים שפרשת רשות המסים 2 תוביל לאישום בשוחד נגד דוד ואנונו, גם בזכות שיתוף הפעולה של יוחאי יעיש. עדיין לא ברור אם האמרגן יהיה עד מדינה

  פרשת רשות המסים 2 שהתפוצצה בשבוע שעבר לא תיגמר בקול ענות חלושה, מאמינים חוקרי היחידה הארצית לחקירות הונאה במשטרה. נראה שהחשדות נגד דוד ואנונו, ראש היחידה למודיעין שטח של רשות המסים, הולכים ומתבססים. בידי המשטרה עדויות המפלילות אותו לכאורה בשוחד, במיוחד זו של יוחאי יעיש, אמרגנו של הזמר קובי פרץ וזמרים בולטים נוספים.

   

  בנוסף למעצרים בפרשה, זומנו בשבוע שעבר לחקירה גורמים נוספים, בהם האמרגן יעיש. החוקרים ידעו כי במסגרת חקירה שנוהלה ברשות המסים נגד פרץ ואמרגנו, עלה על פי החשד נושא השוחד תמורת סגירת התיק. החוקרים חשדו כי מי שיצר את הקשר בין יעיש לבין ואנונו הוא יקותיאל ברזילאי, שנחשב בפרשה הזו למתווך, ודאג להביא "לקוחות" פוטנציאלים לואנונו.

   

  לנוכח הממצאים שהציגו בפניו, הסכים יעיש לשתף פעולה עם החוקרים ולמסור את גרסתו בפרשה.

   הגרסה היא זו שהפלילה לכאורה את ואנונו, ולפיה תמורת סכום כסף הוא הסכים לסגור את התיק.

   

  בשלב זה לא ברור בדיוק מה יהיה מעמדו של יעיש - אם יזכה למעמד של עד מדינה החסין מאישום, או שיהיה עד תביעה. בכל מקרה, עדותו חיזקה מאוד את החשדות נגד ואנונו, שנמצא במעצר כבר שישה ימים. מחר צפויה המשטרה להביא את החשוד המרכזי שוב בפני שופט, וככל הנראה תבקש להאריך עוד את מעצרו.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  דוד ואנונו. מחר שוב בבית המשפט
  צילום: אבי מועלם
  מומלצים