שתף קטע נבחר

בת ראש איגוד העו"ס מונתה ליועמ"ש בהסתדרות

עו"ד מיה אלתרמן-פרי, בתו של איציק פרי האחראי בהסתדרות על העו"סים, תמונה ליועצת משפטית בארגון, לאחר שכיהנה כסגנית היועץ. העו"סים זועמים: "פרי מכר אותנו בזול - לא מגיע לו ולבתו פרס כזה". ההסתדרות: "ככל שיעלה נושא המעלה חשש לניגוד עניינים - היא לא תטפל בו"

מינוי של יועצת משפטית חדשה באגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות מעורר הדים. מינוייה של עו"ד מיה אלתרמן-פרי הצליח לעורר את חמתם של עובדים סוציאליים, כיוון שאלתרמן-פרי היא בתו של איציק פרי, יו"ר איגוד העובדים הסוציאליים האחראי מטעם ההסתדרות על ענייניהם, והיה מעורב בחתימת ההסכם השנוי במחלוקת שסיים את שביתתם.

 

בואו להתעדכן בסרטונים ותמונות בלעדיות בפייסבוק שלנו

 

"פרי מכר את העובדים הסוציאליים בזול - ולא מגיע לו ולבתו פרס כזה", אמרה ל-ynet עובדת סוציאלית. התנועה לאיכות השלטון ביקשה מיו"ר ההסתדרות עופר עיני והיועץ המשפטי לממשלה יהודה ויינשטיין לבדוק מחדש את המינוי בשל ניגוד האינטרסים לכאורה.

 

אלתרמן-פרי החליפה בשבוע שעבר בתפקיד את עו"ד שי תקן, ששימש בו מאז שנת 2006 ופורש לעסקים פרטיים. היא שימשה כסגניתו של תקן. 

  

איציק פרי ומיה אלתרמן-פרי סירבו להתראיין לידיעה.

 

מההסתדרות נמסר בתגובה: "עו"ד מיה פרי-אלתרמן הינה מעורכי הדין המובילים בתחום יחסי עבודה הקיבוציים ובעלת ניסיון רב שנים בתחום. כישוריה וניסיונה מוכחים ואין חולק עליהן ועל כישוריה למלא את התפקיד בהצלחה.

 

"עו"ד פרי-אלתרמן מלווה את תחום יחסי העבודה הקיבוציים שנים רבות והייתה מעורבת ברפורמות הגדולות במשק.

 

"בתפקידה האחרון עו"ד פרי-אלתרמן כיהנה כסגנית ליועץ המשפטי הפורש עו"ד שי תקן, והיה זה טבעי כי עם פרישתו תמלא את תפקידו.

 

"בכל מקרה היותה בתו של יו"ר איגוד העובדים הסוציאליים אינה מהווה ניגוד עניינים, מאחר ושניהם נמצאים באותו צד ואינם באינטרסים מנוגדים. בכל מקרה עו"ד פרי-אלתרמן לא טיפלה עד כה בעניינים הקשורים לאיגוד, וככל שיעלה נושא המעלה חשש לניגוד עניינים לא תטפל בו".

 

המידע הראשוני בדבר הקשר המשפחתי הגיע באמצעות הדואר האדום

 

לעמוד הפייסבוק של ynet כלכלה וצרכנות

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
איציק פרי. התנועה לאיכות השלטון מתנגדת אף היא
מומלצים