שתף קטע נבחר

קידומת חברת הסלולר החדשה גולן טלקום: 058

החברה, שהכריזה היום על הסלוגן שילווה אותה: "מספיק להיות פראייר" תחל לפעול ב-2012, כך שבמהלך השנה יהיו בישראל 5 חברות סלולר. במקביל יכנסו לשוק גם מפעילים וירטואליים. רמי לוי יחל לשווק שירותי סלולר בחודש הבא

058 תהיה הקידומת של גולן טלקום, חברת הסלולר החדשה שתחל לפעול בישראל במהלך 2012. גולן טלקום זכתה במכרז תדרי הסלולר לצד חברת מירס . משרד התקשורת הודיע במהלך המכרז כי הקידומות לחברות החדשות יהיו 053 ו-058, אך עד כה, לא ברור היה איזו קידומת תקבל כל חברה.

 

 

לקוחות שיתניידו לגולן טלקום מחברת סלולר קיימת יוכלו לעשות זאת תוך שמירת מספר הטלפון המקורי שלהם. גולן טלקום אף חשפה היום את הלוגו והסלוגן שילוו אותה: "מספיק להיות פראייר".

 

2012 תהיה שנת מפתח בשוק הסלולר הישראלי. במהלך השנה יפעלו בישראל חמש חברות סלולר. במקביל יכנסו לשוק גם מפעילים וירטואליים. רמי לוי, מפעיל וירטואלי על גבי הרשת של פלאפון, יחל לשווק שירותי סלולר כבר בחודש הבא. מפעילים נוספים שאמורים להיכנס לפעילות במהלך השנה הם אלון סלולר שימכרו שירותי סלולר בתחנות דור אלון ובסניפי מגה, הום סנטר, Free טלקום וסלראן.

 

מודל תעריפים פשוט?

גולן טלקום היא השחקן החדש בין חברות בסלולר, לאור העובדה שמירס כבר קיימת בשוק, אם כי עד כה לא הפעילה רשת בדור השלישי. בעלי המניות בגולן טלקום: מיכאל גולן וגזבייה ניאל. בעל הבית במירס הוא פטריק דרהי, הבעלים של HOT

 

בפני גולן עומדות משימות לא פשוטות: החברה אמורה לפרוס רשת סלולרית ולבנות מערך מכירת מכשירים ושירות. כמו כן היא צריכה לנסח חבילות שיבדילו אותה מחברות הסלולר הקיימות.

 

כדי להצליח למשוך לקוחות מפרטנר, פלאפון וסלקום על השחקנים בשוק להציע לצרכן הישראלי המותש מודלים שנפוצים בעולם אך נדירים בשוק המקומי שמשווק בעיקר חבילות מייגעות ומורכבות.

 

בעוד שלוי מתכנן להציע מודל של שלם רק על מה שצרכת, באמצעות כרטיסי חיוג או תשלום באשראי פר צריכה, למשתמשים קלים או בינוניים, נראה שגולן טלקום ילכו על מספר מוגבל של תעריפים, ביניהם תעריפים לשיחות "ללא הגבלה", כלומר חבילות של אלפי דקות ו-SMS. החיסרון במודל הזה הוא שלרוב הצרכן לא משתמש במלוא הדקות בחבילה. מירס לעומת זאת, עשויה ללכת על חבילות מרובעות: סלולר, טלוויזיה, אינטרנט, טלפוניה, אחרי שנקנתה על-ידי HOT. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מיכאל גולן ושר התקשורת משה כחלון
צילום: ששון תירם
מומלצים