שתף קטע נבחר

אישום: "נערת הפיתוי" רצתה לעסות את זילברשלג

תום דרום, שנשלחה ליו"ר עמותת ביקור חולים, מואשמת בקשירת קשר לביצוע פשע, בפגיעה בפרטיות ובשיבוש הליכי משפט. מטרתה הייתה - צילום הבכיר החרדי במצבים אינטימיים

תום דרום (26), "נערת הפיתוי" שנשלחה ליו"ר עמותת ביקור חולים, דודי זילברשלג, מואשמת בעבירות של קשירת קשר לביצוע פשע, פגיעה בפרטיות ושיבוש הליכי משפט. פרקליטות מחוז ירושלים הגישה נגדה כתב אישום בבית משפט השלום בעיר.

 

עוד דיווחי חדשות ב-ynet:

החשוד ברצח בכרם התימנים הודה: התגוננתי

הכשר לרמת גלעד: יהפוך לשכונה בקרני שומרון

סערת האזרחות:הליכוד מכתיב תכנים פוליטיים

  

כתב אישום הוגש גם נגד בועז נחמיה ודוד שניידר, חוקרים פרטיים שפנו לדרום וביקשו ממנה לצלם תמונות אינטימיות עם זילברשלג. השניים מואשמים בפגיעה בפרטיות, קשירת קשר, שיבוש הליכי משפט והדחה בחקירה. נחמיה אף מואשם בהתחזות לחוקר פרטי שכן באותו זמן לא היה לו רישיון בתוקף.

 

תום דרום. שימוש פלילי (צילום: שרון ברקת) (צילום: שרון ברקת)
תום דרום. שימוש פלילי(צילום: שרון ברקת)
 

בכתב האישום שהגישה עורכת הדין יעל בלונדהיים, צוין כי ביוני 2010 פנו נחמיה ושניידר לדרום והציעו לה לשמש "נערת פיתוי" לזילברשלג, שמשמש בין היתר כיו"ר עמותת "ביקור חולים". מטרת העבודה הייתה לצלם תמונות של זילברשלג במצבים אינטימיים.

 

לטענת הפרקליטות, לשם כך תדרכו נחמיה ושניידר את דרום להציג את עצמה בשיחותיה עם זילברשלג כתמר כהן, המעוניינת לתרום כסף עבור בית החולים ואף תדרכו אותה לספר לזילברשלג כי היא עובדת כמעסה בקבוצת הכדורגל בית"ר ירושלים. זאת במטרה שתשתמש בתירוץ זה כדי להציע לזילברשלג עיסוי.

 

על פי כתב האישום, יצרה דרום קשר עם זילברשלג, נפגשה עמו מספר פעמים ורכשה את אמונו. באוגוסט 2010 קבעה דרום להיפגש עמו בלובי של מלון רמדה בירושלים. במקביל הזמין נחמיה חדר במלון והתקין בו ציוד צילום נסתר, בידיעתה של דרום. מכתב האישום עולה כי כאשר נפגש זילברשלג עם דרום, היא אמרה לו שיש לה הפתעה שמיועדת לבית החולים, ונמצאת בחדרה במלון. השניים עלו לחדר, או אז הציעה דרום לזילברשלג עיסוי בברכיו, והוא הסכים.

 

לטענת הפרקליטות, בהנחיית נחמיה ושניידר הציעה דרום לזילברשלג כי לצורכי הטיפול השניים יפשטו את בגדיהם וילבשו חלוקים. זילברשלג הסכים ודרום עיסתה את רגליו במשך מספר דקות. במהלך המפגש, נטען בכתב האישום, התקשר נחמיה לדרום והנחה אותה להזיז את זילברשלג לכיוונים שונים לצורכי הצילום ואף לחשוף את שדיה לכיוון המצלמה ובצורה כזו צילם השניים במצבים שנחזים כאינטימיים. עבור כל זאת, לטענת הפרקליטות, קיבלה דרום 12 אלף שקלים מנחמיה ושניידר.

 

נחמיה ושניידר מואשמים כי ניסו לשכנע את דרום לקיים פגישה נוספת עם זילברשלג שבה תשדל אותו לקיים איתה יחסי מין, אולם דרום סירבה.

 

על פי כתב האישום, כחודש לאחר מכן הועברו התמונות לזילברשלג ובמקביל נשלחו מסרונים לאשתו, בהם נאמר כי בעלה של תמר כהן מחפש את זילברשלג ואף נשלחו מסרונים לזילברשלג עצמו ובהם איומים כי התמונות יועברו למכריו ולבני משפחתו. זמן קצר לאחר מכן אף הועברו התמונות לידי הרב המשמש כבורר בהליך שזילברשלג הינו צד לו.

 

עוד עולה מכתב האישום כי עוד בטרם נחקרו השלושה, הבינה דרום כי המשטרה פתחה בחקירה, ופנתה לנחמיה בעניין. היא נפגשה עם שניידר שהנחה אותה לומר בחקירה כי יחסיה עם זילברשלג היו יחסים בין בוגרים, לאחר שהיא הביעה בו התעניינות. שניידר ונחמיה הבטיחו לדרום כי תקבל אלף שקל עבור כל יום שבו תשהה במעצר.

 

במקביל להגשת כתב האישום, הודיעה הפרקליטות לפרץ הירשנבוים, מי שנחשד כמזמין העבודה, כי בשלב זה לא יוגש נגדו כתב אישום, ככל הנראה מחוסר ראיות. 

 

דרום צפויה לשמש כעדת תביעה נגד נחמיה ושניידר, והם אמורים לשמש עדי תביעה נגדה. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דרום. מואשמת בקשירת קשר
צילום: שרון ברקת
זילברשלג. צולם בסתר
צילום: רפי קוץ
מומלצים