שתף קטע נבחר

ערוץ ישיר: מייל מהורי החייל לאייפון של המח"ט

אל"מ עינב שליו חילק להורי מאות הלוחמים בגדודי השריון מגנט עם כתובת המייל האישית שלו. הם פונים והוא עונה בהקדם

הדרך הישירה להגיע עד מפקד החטיבה: בשנים האחרונות חלה מהפכה של ממש בגישה של מפקדי פלוגות וגדודים בצה"ל כלפי הורי החיילים. כיום כמעט שאין הורה ללוחם שלא מכיר, ולפעמים גם משתמש במספר הטלפון של הקצין. בחטיבת הטנקים 401 (מרכבה סימן 4), לקחו את הנושא צעד אחד קדימה.

 

מפקד החטיבה, אלוף משנה עינב שלו, חילק להורי מאות הלוחמים בגדודי השריון של החטיבה מגנט מיוחד עם סמל החטיבה ועם כתובת המייל האישית שלו.

 

עוד חדשות מתחום הביטחון:

ניסוי מוצלח במערכת החץ: המכ"ם גילה המטרה

6 שנים ללבנון: גל הירש חוזר כסגן מפקד במיל'

שמעת אזעקה? הטיל נמצא בדרך אליך

 

אלוף משנה שלו קרא להורים לנצל את האמצעי הישיר וליצור עמו קשר על כל תלונה, בעיה ובקשה הקשורה לחיילים. "לא הפכתי להיות מש"ק בעיות", הסביר המח"ט, "אבל זה אמצעי שבהחלט עוזר ללוחמים של החטיבה, ורק להם. הרוב המכריע של הפניות קשור לבעיות של מועמדות להתקבל לקורסי פיקוד, מפקדי טנק או קצינים, וחלק קטן על בעיות אישיות. לפני שבועיים, כשסגרתי שבת עם הלוחמים של החטיבה, קיבלתי בשישי ב-21:00 מייל מאבא מודאג שהייתה לו בעיה עם הבן. תוך דקות עניתי לו במייל, והוא היה בהלם".

 

המיילים קופצים אונליין לאייפון של המח"ט, וכדי לוודא, מדי בוקר ראש הלשכה  עובר על המיילים שהתקבלו מהיממה החולפת ומעביר לו לטיפול מיידי. "היה לנו נהג טנק שמשום מה נחסמה לו הדרך להגיע לשיחה אישית עם המג"ד. ההורים שלו פנו ישירות אליי במייל ותוך יומיים הוא התייצב אצלו לשיחה. אני בעד בקרה ועזרה מההורים, כי לפעמים כשהם מקבלים הסבר רציני למה הבן שלהם לא מקבל דבר מסוים הם יותר רגועים ותומכים בבן, ואז קל לו יותר להמשיך לשרת בראש שקט".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אל"מ עינב שלו
צילום: דובר צה"ל
סמל החטיבה
צילום: מתוך אתר "יד לשריון"
מומלצים