שתף קטע נבחר

מדריך מוסלמי לגבר הנשוי: הכה את האשה במקל

ספר חדש שיצא לאור בקנדה מייעץ לחתנים מוסלמים כיצד לנהוג בנשותיהם הטריות: "ייתכן שיהיה צורך לרסן אותן בכוח ואף לאיים עליהן, להכות אותן ביד או למנוע מהן כסף"

קח לך אשה ותן לה מכות: ספר חדש שיצא לאור בקנדה עורר סערה ציבורית גדולה במדינה משום שהוא מייעץ לגברים מוסלמים שזה הרגע נישאו כיצד להכות את נשותיהם. "הכו את נשותיכם ביד או במקל או משכו להן באוזניים", נכתב במדריך המוסלמי לגבר הנשוי.

 

חדשות נוספות מהעולם הגדול :

 

"האשה חייבת למלא אחר רצונות הבעל". המדריך "מתנה לזוג המוסלמי" ()
"האשה חייבת למלא אחר רצונות הבעל". המדריך "מתנה לזוג המוסלמי"

 

העיתון הבריטי "דיילי מייל" דיווח היום (יום א') כי המדריך "מתנה לזוג המוסלמי" משתרע על פני 160 עמודים ונכתב על ידי החוקר המוסלמי מולאבי אשרף.

בספר נכתב כי הוא "מתמודד עם סוגיית הנישואים ומערכת היחסים שאחרי הנישואים כמו גם במכשולים מסוימים בחיי הנישואים ובגורמים לפירוקם".

 

בעמודים הראשונים של הספר השנוי במחלוקת נכתב כי "ייתכן שיהיה צורך לרסן אותה (את האשה) בכוח או אפילו לאיים עליה. הבעל צריך לנהוג באשתו בטוב לב ובאהבה, אפילו אם היא נוטה להיות טיפשה ואיטית לפעמים".

 

עוד נכתב בספר כי האשה חייבת "למלא אחר רצונותיו (של בעלה) ולא להרשות לעצמה להיות לא מטופחת אלא להתייפות למענו". באופן מעורר דאגה מסביר המדריך לנשואים הטריים שהם יכולים לנזוף בנשותיהם ואף "להכות אותן ביד או במקל, למנוע ממנה כסף למשוך אותן באוזניים".

 

מוסלמים מתונים בקנדה מתחו ביקורת על המדריך לגבר המוסלמי הנשוי וטענו כי הוא מעודד אלימות במשפחה. "הספר מעודד גברים להכות את נשותיהם", טען הפוליטיקאי הקנדי טארק פתח בראיון ל"טורונטו סאן".

 

Read this article in english

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אפשר להרביץ (ארכיון)
צילום: רויטרס
מומלצים