שתף קטע נבחר

סלקום יוצאת בתוכניות שיחות ו-SMS ללא הגבלה

אחרי ההכרזות של הלו, והחבילות של פלאפון - גם סלקום יוצאת עם חבילות ללא הגבלה. 199 שקל בחודש, או 150 אם מתניידים לחברה וקונים מכשיר, וכן תוכנית משפחה ל-3 מנויים ב-399 שקל, ותוכנית ל-3 מנויי עסקים ב-449 שקל, כולל שיחות חינם לחו"ל דרך נטוויז'ן

דבר כפי יכולתך גם בסלקום: אחרי ההבטחות של הלו (hallo) שלא מומשו עדיין, והחבילות ללא הגבלה של פלאפון ולקראת כניסתן של חברות הסלולר החדשות לשוק: גם סלקום יוצאת בקונספט חדש של תוכניות ללא הגבלת דקות שיחה והודעות SMS, כשגולת הכותרת לפי סלקום, היא התוכנית המשפחתית: 399 שקל ללא הגבלה לשלושה מנויים. ככל הנראה, סלקום תחל להציע את התוכניות האלה היום או מחר.

 

  • בסכנת סגירה: מה גרם לתקלה בהלו?

 

כמעט כמו בתוכנית של פלאפון, לקוח בודד שיצטרף למסלול ללא הגבלה של סלקום, ישלם 199 שקל בחודש על דקות שיחה והודעות SMS ללא הגבלה וכן על חצי ג'יגה נפח גלישה. לקוח שיתנייד לחברה, יקבל הפחתה של 20 שקל מהסכום החודשי ואם יקנה מכשיר בסלקום יקבל הפחתה נוספת של 30 שקל מהסכום החודשי, כך שהסכום החודשי יעמוד על 150 שקלים. תוספת של 20 שקל בחודש, תשדרג את נפח הגלישה ל-2 ג'יגה ותוספת של 69 שקל ל-5 ג'יגה. מהירות הגלישה: עד 15 Mbps, עם ממוצע של 6 מגה.

 

199 שקל ללקוח, או 150 שקל בקניית מכשיר, זה סכום גבוה לעומת זה שהציעה הלו (Hallo) שם דיברו על חבילות ללא הגבלה ב-99 שקל. בפלאפון מציעים חבילה כמעט זהה, אך פחות משתלמת בגלישה: פלאפון Unlimited שמתומחרת ב-199 שקל לחודש ו-100 מגה לגלישה במהירות עד 2 Mbps, שתוכפל בשנה הראשונה ל-4 Mbps. או ב-149 שקל בתנאי שמדברים למעלה מ-250 דקות בחודש, או בקניית מכשיר. בפלאפון מאפשרים לשדרג את את נפח הגלישה ל-2 ג'יגה, בתוספת של 30 שקל. 

 

המשפחתית: 133 שקל ללא הגבלה

המסלול "ללא הגבלה" הייחודי שסלקום מציעה, הוא מסלול "משפחתית ללא הגבלה": 399 שקל לחודש לשלושה מנויים שיוכלו לדבר ולסמס ללא הגבלה ולגלוש בחצי ג'יגה גלישה, כלומר 133 שקל פר מנוי. גם כאן אפשר להגדיל את נפח הגלישה ל-2 ג'יגה בתוספת של 20 שקלים פר מנוי, ובתוספת 69 שקלים ל-5 ג'יגה. המנויים צריכים להיות תחת אותה חשבונית ובחבילה המשפחתית אין החזרות ואין זיכוי על מכשיר.

 

לסלקום יש כבר חבילות משפחתיות, מוגבלות. למשל, חבילה לשלושה מנויים ב-364 שקל עם 639 דקות בחבילה.את החבילות האלה ניתן להרחיב ל-5-4 בני משפחה או להקטין לשני בני משפחה, בעוד שאת החבילה החדשה ללא הגבלה אי אפשר להרחיב או להקטין. רוצים חבילה נוספת? שלמו עוד 399 שקל לשלושה מנויים נוספים.

 

לאנשי עסקים, סלקום מציעה מסלול ללא הגבלה שמתומחר ב-449 שקל (לפני מע"מ) לשלושה מנויים שיכולו לדבר ולסמס באופן חופשי ובנוסף יוכלו לשוחח עם חו"ל דרך נטוויז'ן, ללא הגבלה. חבילת הגלישה: 2 ג'יגה והמסלול כולל ביטוח.

  

גם אצל סלקום כמו בפלאפון, חוזרת בתוכניות אלה בעיית הגלישה. חבילה של חצי ג'יגה לא מספיקה היום למי שנוהג לגלוש בקביעות באמצעות מכשיר הסמארטפון שלו. שדרוג הנפח, כאמור, מגדיל את התשלום החודשי.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום: דנה קופל
סלקום. משפחתית, עסקית ובודדת
צילום: דנה קופל
מומלצים