שתף קטע נבחר

"שופרסל שלחה לנו מי עין גדי שאסורים לשיווק"

בני זוג הזמינו משלוח משופרסל ישיר וקיבלו 4 מארזי שישיית בקבוקי עין גדי מתאריך הייצור 1 באוגוסט - שאמורים היו לרדת מהמדפים בשבוע שעבר, בשל גילוי חיידק במוצר. "גם אם זה מקרה חד פעמי, חשוב שצרכנים ימשיכו לבדוק את התאריכים". שופרסל: "כל הבקבוקים מהתאריך הנקוב הורדו מהמדפים"

זוג מראשל"צ הזמין השבוע משלוח משופרסל ישיר וגילה להפתעתו שקיבל בקבוקי מים מינרליים של עין גדי שהיו אמורים לרדת מהמדפים, בשל גילוי חיידק במים. החיידק התגלה ב-7 באוגוסט, כשלמחרת, 8 באוגוסט, נאספו הבקבוקים מהמדפים. בני הזוג הזמינו את המשלוח ב-8 באוגוסט והוא הגיע לביתם ב-10 באוגוסט ולטענתם (כולל תיעוד מפורט ששמרו) - נכללו בו הבקבוקים שלא היו אמורים להישלח לצרכנים.

 

  • זיהום בבקבוקי עין גדי: האם החיידק מסוכן?

  • איסוף המים של עין גדי יעלה 600–700 אלף שקל

  • בקשות לתביעות ייצוגיות הוגשו נגד תנובה ועין גדי

 

"הזמנו משלוח משופרסל ישיר שהכיל בין היתר ארבעה מארזי שישיות מים מינרליים של עין גדי וקיבלנו אותו ביום שישי האחרון, 10 באוגוסט. המשלוח הכיל ארבעה מארזי שישיות עין גדי", סיפר תומר, אחד מבני הזוג ל-ynet, "לתדהמתנו כשבאתי לשתות מהבקבוק ביום א', 12 באוגוסט, גיליתי שתאריך הייצור המוטבע על הבקבוק הינו 1.8.2012. הרי ב-7 באוגוסט עין גדי הודיעה שיש חיידק בבקבוקים האלה בדיוק ושהחברה אוספת את המוצרים מהמדפים". 

 

 

לפי תומר, הוא גילה זאת כשהיה בדרך לעבודה. "עמדתי לשתות מבקבוק המים המינרליים שהבאתי איתי מהבית, אך כיוון שזה היה בקבוק של עין גדי, והייתי מודע לסיפור עם החיידק, בדקתי את התאריך וראיתי שהוא יוצר ב-1 באוגוסט", סיפר. "סגרתי את הבקבוק בפקק והתקשרתי לאשתי כדי שתברר אם זה אחד התאריכים של המוצר הפגום והיא בדקה וצעקה: 'אל תשתה'".

 

לא רוצה פיצוי נוסף, חשוב לי שהקונים יהיו ערניים

אשתו של תומר התקשרה לשירות הלקוחות ושם אמרו לה, לטענתם, שאין סיכוי שזה קרה. "אחרי ויכוח, אמרו שיפצו אותנו ב-50 שקל ויבואו לקחת את הבקבוקים", הוא טוען. "כשחזרתי הביתה ושמעתי שהכחישו והתווכחו איתה ובעצם הוציאו את אשתי שקרנית, החלטתי שאני רוצה להעביר את המידע הזה הלאה להזהיר אנשים ולפרסם את הסיפור ב-ynet.

 

"לכן התקשרתי וביקשתי לדחות את החלפת המארזים. משום מה, בכל זאת הגיע אלינו שליח שזרק את המארזים לגינה, כולל בקבוק שהתפוצץ. שמנו לב, לפי מצלמות האבטחה, שהוא חזר אחר כך לקחת אותם, אבל כבר הכנסנו את המארזים הביתה כדי שהכלב שלנו לא יפגע בהם.

 

"מבחינתי זה פיצוי מספק ואני לא דורש יותר, או מתכוון לתבוע. אני רק רוצה שאנשים שאנשים ידעו שעדיין יש מצב ששולחים להם הביתה בקבוים מאותם תאריכים אסורים לשיווק. אני בטוח שזו טעות ואף אחד לא עשה משהו בכוונה. אבל העובדה היא ששופרסל עלולה לשלוח לאנשים הביתה בקבוקים כאלה לא במזיד וחשוב שהקונים יהיו ערניים".

 

משופרסל נמסר בתגובה: "מבדיקה שבוצעה בשופרסל עולה כי כל הבקבוקים מהתאריך הנקוב הורדו מהמדפים ונאספו מהסניף באופן גורף, לרבות מהסניף המדובר בפנייה זו. מבדיקה נוספת שבוצעה בסניף לא נמצא שום בקבוק מתאריכים אלו.

 

"יחד עם זאת, שופרסל מקבלת את טענתה של הלקוחה לפיה במשלוח המדובר נשלח אליה בקבוק עם התאריך הנקוב, מכבדת אותה ומתנצלת על התקלה. כפי שנמסר ללקוחה על ידי מוקד שירות הלקוחות עם פנייתה בנושא – שופרסל תשמח לקבל חזרה את מארז המים הרלוונטי ולהחליפו ללקוחה במארז חדש". 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
עין גדי. 24 בקבוקים כאלה הגיעו משופרסל ביום א'
הזיהום נתגלה ב-7 באוגוסט, ההזמנה נערכה ב-8 באוגוסט והגיעה ב-10 באוגוסט
המארז שהגיע משופרסל ישיר
מומלצים