שתף קטע נבחר

ראש ארגון הפשע קראג'ה נעצר: "סחט עסקים"

שתי ציפורים במכה אחת: שוטרים שעצרו את ראש ארגון הפשיעה בצפון בחשד לסחיטה של בעלי עסקים ואיומים עליהם, גילו שהוא נוהג בפסילת רישיון. יחד עמו נעצר חשוד נוסף מתל אביב

היחידה המרכזית במרחב חוף של המשטרה וחוקרי רשות המסים עצרו את איימן קראג'ה, ראש ארגון פשע בצפון, בחשד לסחיטה ואיומים והלבנת הון. יחד עמו נעצר חשוד נוסף, תושב תל אביב. בית משפט השלום בחדרה האריך בצהריים (יום ד') את מעצרו של קראג'ה (32) בשבעה ימים. הוא הכחיש את המיוחס לו וטען שלא ידוע לו מדוע נעצר.

 

עוד בחדשות ynet:

 

"שני החשודים איימו וסחטו בעלי עסקים במרכז הארץ והצפון, ואנחנו חושדים שהקורבנות שילמו להם כסף", אמר מפקד ימ"ר חוף, ניצב משנה אלי אסייג. "יש בידינו ראיות שקושרות את שני החשודים לעבירות החמורות, וצפויים עוד מעצרים נוספים".

 

לדברי נצ"מ אסייג, ראש ארגון הפשע נעצר בזמן נהיגה ללא רישיון. "מבדיקה שלנו התברר שהוא נוהג בזמן פסילה ועל תנאי למשך שנתיים וחצי",

אמר מפקד ימ"ר חוף. לכן הוא יובא גם לדיון בבית משפט לתעבורה.

 

עו"ד משה אורן, שמייצג את קראג'ה, אמר: "מרשי מכחיש את כל החשדות נגדו. הוא לא סחט אף אחד, לא הוציא חשבוניות פיקטיביות ולא יודע למה המשטרה מתנפלת עליו. אני חושב שהמשטרה עוצרת  אנשים כאלו בגלל שם משפחתם ומנסה בכל דרך להפליל אותו". באשר לנהיגה בפסילה, הוסיף הסנגור: "מרשי טען שהוא נהג ברישיון כשיר לכל דבר והרישיון שלו תקין".

 

בשבוע שעבר נעצרו חמישה בני אדם בחשד שסחטו עסקים בתל אביב. הכנופיה נתפסה "על חם" בעת שניסו לסחוט בעל מסעדה ומועדון גלישה בחוף בעיר. בתחילה הגיעו החשודים והודיעו לבעל המקום: "אנחנו מכניסים לך שותף לעסק". הוא סירב, אך לאחר כמה ימים חברי הכנופיה חזרו אליו עם "השותף החדש". זמן קצר לאחר שהחל עימות ביניהם, לעיני עשרות רוחצים, פשטו בלשים על המקום ועצרו את החשודים.


פורסם לראשונה 29/08/2012 09:38

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
איימן קראג'ה, היום
מפקד ימ"ר חוף, ניצב-משנה אלי אסייג
צילום: אבישג שאר-ישוב
עו"ד משה אורן
מומלצים