שתף קטע נבחר

אוחיון: "מתנצל, ההתנהלות שלי פגעה בשמי"

כפי שפורסם לראשונה ב-ynet ספורט, הגארד ומכבי ת"א הודיעו על המשך ההתקשרות ביניהם במסיבת עיתונאים. אוחיון, שחתם על חוזה לארבע שנים: "אני מודה להנהלה שנתנה לי צ'אנס ומקווה שהאוהדים יקבלו אותי בחזרה". מזרחי: "יוגב הודה שטעה, צריך לדעת למחול". פדרמן: "הכדורסל ניצח, לא מכבי"

סוף פסוק, נקודה. מכבי ת"א ויוגב אוחיון הודיעו הערב (ש') במסיבת עיתונאים רשמית על המשך שיתוף הפעולה ביניהם והישארותו של השחקן במדים הצהובים. אוחיון חתם על חוזה לארבע שנים, כאשר שכרו בעונה הנוכחית ישאר זהה (200 אלף דולר) ויגדל בהדרגה בהמשך. השחקן יוכל לצאת מחוזהו רק בעוד שנתיים, וגם אז רק אם תגיע הצעה מקבוצת NBA.

 

אוחיון - מכבי ת"א: תקציר הפרקים הקודמים

 

זה היה קיץ מטורף. קודם יוגב דרש שדרוג משמעותי, מכבי סירבה. יוגב חתם בקובאן הרוסית, מכבי סירבה להאמין. היצרים התלהטו, המילים נשפכו והקרב הפך להיות "עקוב מדם", אבל היום (ש'), כשבוע לאחר החלטת פיב"א אשר קבעה כי יוגב שחקן מכבי ת"א, הגיע סוף הסיפור.

 

כפי שפורסם לראשונה ב-ynet ספורט, גארד נבחרת ישראל ימשיך לעונה שניה אצל אלופת המדינה, ויקווה כי זו תהיה עונה לא פחות טובה מהקודמת.

 

אוחיון: "החלטתי שאני רוצה להישאר במכבי לשנים"

"אני מתנצל ומתחרט על כל מה שנעשה בקיץ", אמר אוחיון בפתיחת דבריו. "ההחלטות שלי הועברו ממידע כזה או אחר - רוב הדברים לא נעשו ולא נאמרו. ההתנהלות שלי פגעה בשמי ובכל מה שבניתי בקריירה שלי".

 

אוחיון מגיע למסיבת העיתונאים: "אני יכול להבטיח שאהיה מחויב" (יובל חן) (יובל חן)
אוחיון מגיע למסיבת העיתונאים: "אני יכול להבטיח שאהיה מחויב"(יובל חן)

 

לאוהדים שלח אוחיון מסר חד: "אני מתחרט ומתנצל על כל פגיעה בכם ומקווה

שתקבלו אותי בחזרה. אני יודע שיהיו כאלה שפחות יאהבו אותי וכאלה שיותר, אבל אני יכול להבטיח שאתן את כל כולי ושאהיה מחויב - כפי שעשיתי בשנה שעברה. החלטתי שאני רוצה להישאר במכבי ת"א לשנים ולא סתם חתמנו על חוזה ארוך טווח".

 

"אני רוצה להודות גם לחברי ההנהלה שנתנו לי צ'אנס נוסף, למרות כל המשקעים ומה שעברנו בקיץ האחרון. אני רוצה לשים את הכל בצד ולחשוב על טובת הקבוצה", הבהיר הרכז. "היתה לי ברירה אחרת, אך בחרתי להישאר במכבי - ואני שמח שעשיתי את הצעד הזה".

 

אוחיון ושמעון מזרחי לוחצים ידיים. הרכז: "מודה להנהלה שנתנה לי צ'אנס" (יובל חן) (יובל חן)
אוחיון ושמעון מזרחי לוחצים ידיים. הרכז: "מודה להנהלה שנתנה לי צ'אנס"(יובל חן)

  

כשנשאל האם יש לו טענות לראשי מכבי ת"א או לעבר אנשים מסוימים שהוליכו אותו שולל, השיב הגארד: "אני אדם נטול אגו ומבחינתי מה שטוב לראשי מכבי טוב גם לי, ניקינו את השולחן. אני לא מאשים אף אחד במה שקרה, אלא לוקח את כל האחריות על עצמי. זה עוד בור שנפלתי אליו. אני לא מאחל לאף אחד לעבור דבר כזה. הכסף לא מעניין אותי".

 

מזרחי: "נקבל את יוגב בזרועות פתוחות"

יו"ר המועדון, שמעון מזרחי, סיפר על המגעים שהתנהלו מול אוחיון בימים האחרונים: "יוגב הסביר דברים שלא ידענו עליהם קודם לכן, דברים שלא היו תחת שיפוטו והחלטתו. זה זמן לשמוע ולהבין, גם למחול כשצריך. כשבא שחקן ואומר - טעיתי, אני רואה את מקומי במועדון ורוצה להמשיך - ולא רק לעונה אחת, אז קיבלנו את בקשתו".

 

על תנאי החוזה אמר מזרחי: "בשנה הקרובה החוזה ישאר בתנאים שהיו. אני מאוד מקווה שכולנו נשמח ונקבל את יוגב בזרועות פתוחות, כפי שהיה קודם לכן כשחקן המועדון".

 

דייויד פדרמן: "כל אוהד שהיה שומע את יוגב, היה נוהג כמונו" (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
דייויד פדרמן: "כל אוהד שהיה שומע את יוגב, היה נוהג כמונו"(צילום: יובל חן)

 

פדרמן: "היו פה הרבה אמוציות, גם אני איבדתי שליטה"

אחד מבעלי מכבי ת"א, דייויד פדרמן, הבהיר כי הסאגה הארוכה לא פגעה בשמה

של מכבי ת"א: "מכבי לא ניצחה, מי שניצח זה הכדורסל. אם פיב"א היתה פוסקת אחרת בבוררות, היה נוצר ברדק בעולם הכדורסל, שיש לו משמעויות עבור כל קבוצה וכל שחקן".

 

"כולנו יוצאים נשכרים מהמהלך. יוגב הוא כדורסל מבריק, שיכול להוביל את מכבי ת"א", המשיך פדרמן, "היו פה המון אמוציות ואפילו אני איבדתי שליטה פעם אחת לאורך התקופה הזאת. אנחנו בני אדם ובני אדם עושים טעויות, אז בואו נפסיק לחטט ולחפש מה יהיה עם סוכן כזה או אחר ונתקדם הלאה. אנחנו מצטערים על מה שקרה, אבל יוגב יזם שיחה עם בעלי המניות, הקשבנו לו ולמשפחתו ברצינות והבנו שבסדר, כולנו עושים טעויות".

 

אוהדי מכבי ת"א. יהיו סלחנים כלפי אוחיון?  (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
אוהדי מכבי ת"א. יהיו סלחנים כלפי אוחיון? (צילום: ראובן שוורץ)

 

פדרמן הוסיף וטען כי לתבוסה 80:60 לחימקי מוסקבה אמש לא היתה כל קשר להחלטה להגיע

להבנות עם אוחיון. "בסופו של דבר ההחלטה מה לעשות היתה יותר של יוגב מאשר שלנו", אמר הבעלים. "אנחנו שמענו, עדכנו את יוגב במצב הכלכלי הלא נוכח שהסאגה הזאת גורמת לנו, אבל החלטנו להשאיר את ההחלטה בידיו. גם אם הוא היה מחליט אחרת, זה היה בסדר מבחינתנו".

 

כשנשאל על היחס שאוחיון עתיד לקבל מהקהל הצהוב, אמר פדרמן: "יש לנו אוהדים שאנחנו מאוד מעריכים וחשוב לנו שהם יבינו שהכל נעשה על דעת נציגי הבעלים, שהם אלה שצריכים להכניס את היד לכיס. חשוב לנו להסביר לאוהדים שאם כל אחד מהם היה שומע את השיחות שהיו לנו עם יוגב, הוא היה מתנהג באותה צורה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יובל חן
יוגב אוחיון
צילום: יובל חן
מומלצים