שתף קטע נבחר

האיגוד דורש: להרחיק את פניני מחמישה משחקים

היועץ המשפטי של איגוד הכדורסל החליט להעמיד לדין את הקפטן המודח של מכבי ת"א בעקבות הדברים הקשים שאמר ליונתן שולדבראנד, ודרש להטיל עליו קנס בנוסף לפעילות במוסד "יד ושם"

אחרי העונש ממכבי תל אביב - גיא פניני יועמד לדין באיגוד הכדורסל. היועץ המשפטי של האיגוד, עו"ד רונן ויינברג, החליט להעמיד לדין את הקפטן לשעבר של הצהובים בעקבות הדברים שאמר לשחקן הפועל ת"א, יונתן שולדברנד.

 

הכל על פרשת גיא פניני:

 

היועץ המשפטי יבקש מבית הדין להטיל על פניני עונשים כבדים, בהם הרחקה מחמישה משחקי ליגה וגביע המדינה, קנס בסך 10,000 שקל (אותו ישלם השחקן ולא האגודה), הרחקה על תנאי מעשרה משחקים בגין עבירה דומה ופעילות במוסד "יד ושם" או כל מוסד אחר העוסק בטיפול בניצולי השואה למשך 30 שעות. 

 

פניני הבוקר באימון מכבי תל אביב (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
פניני הבוקר באימון מכבי תל אביב(צילום: ראובן שוורץ)

 

 

בנוסף, פנה היום יו"ר איגוד הכדורסל אבנר קופל לראשי המנהלות - מנכ"ל מנהלת ליגת העל לגברים עדלי מרכוס, היו"ר הזמני של מנהלת ליגת

העל לנשים נאור גלילי ויו"ר מנהלת הליגה הלאומית לגברים משה קליסקי, וביקש להעביר החלטה לפיה כל קבוצה, בזמנה ועל פי נוחיותה, תבקר במהלך העונה במוסד "יד ושם".

 

זאת, למען הגברת המודעות לנושא השואה ועל מנת להבהיר מדוע בכוונת האיגוד לנקוט בעונשים קשים במיוחד בכל הקשור בנושא זה. כמו כן נמסרה הוראה לאגף המקצועי כי כל אחת מנבחרות ישראל בכל הגילאים תבקר ב"יד ושם" עם פתיחת הכנותיה לקראת הטורניר המצפה לה בקיץ הקרוב. 

פניני מגיע הבוקר להדר יוסף (צילום: ראובן שוורץ) (צילום: ראובן שוורץ)
פניני מגיע הבוקר להדר יוסף(צילום: ראובן שוורץ)

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ראובן שוורץ
גיא פניני
צילום: ראובן שוורץ
מומלצים