שתף קטע נבחר

לפני שנה היה שמן, השבוע - במקום ה-2 ב"מר ישראל"

רק לפני כשנה סחב רומן קושניר כרס ועודף משקל, השבוע אחרי שרזה 20 ק"ג, והתחיל להתאמן בפיתוח גוף, הצליח לקטוף את המקום השני והמכובד בתחרות "מר ישראל". הוא אומר: "אני גאה בהישג שלי, ניצחתי מתחרים צעירים ממני ביותר מעשור"

בשבת האחרונה, ה-30 באוגוסט, רומן קושניר עשה היסטוריה. רק לפני פחות משנתיים הוא סבל מעודף משקל ובדיקות הדם כבר הדאיגו את רופאת המשפחה. אבל אחרי שרזה 20 ק"ג, הוא גילה את תחום פיתוח הגוף, ובשבת זכה במקום השני בתחרות "מר ישראל" של איגוד ifbd.

 

את אפליקציית הבריאות לסמארטפון כבר הורדת? הורידו לאייפון או לאנדרואיד   

 

גם כמה ימים אחרי התחרות, ההתלהבות עדיין בשיאה. "התחריתי מול אנשים מאוד חזקים", הוא אומר בגאווה. "רובם היו צעירים פחות מ-30 והנה אני שתכף נושק לגיל 50, הצלחתי לעקוף אותם ולהגיע למקום השני המכובד מאוד".

 

עוד כתבות

תוך שנה: הפך משמנמן לשרירן שיתחרה ב"מר ישראל"

24 ביצים לארוחה: אלוף ישראל בפיתוח גוף

אלנה רצתה לרזות - והפכה לאלופה בפיתוח גוף

 

רומן שהופיע בתחרות בקטגוריית המשקל 80-85 מסביר שהתחרות הייתה פשוט מחשמלת. "נבחרת העידוד הכי גדולה באולם הייתה שלי", הוא אומר בגאווה. "היו איתי לפחות 50 איש, כשקראו את שמי, בקושי היה אפשר לשמוע משהו מרוב קריאות העידוד שהיו".

 

זכה במקום השני. עקף את הצעירים (צילום פרטי) (צילום פרטי)
זכה במקום השני. עקף את הצעירים(צילום פרטי)

 

"יודע מה לשפר לשנה הבאה"

רומן הגיע לשלבים המוקדמים בחשש רב. "זו פעם ראשונה שאני מתחרה ולוקח זמן להתרגל לחוקים ולכללים, אבל ברגע שנכנסתי לזה, ראיתי שאין לי מה לפחד וזה יהיה מעולה", הוא אומר.

 

"מתחילים בהתחלה ב-7 פוזות חובה, ואחר כך עוברים למעין מופע שמשלב מוזיקה. אני בחרתי ללוות את המופע שלי במוזיקה של "אניגמה", זה היה אחד הקטעים הכי מוצלחים", אומר רומן.

 

רומן שמתאמן בקאנטרי הרצליה עם המאמן גיל גרנות, חייב לו את הקריירה בפיתוח הגוף. "באחת הפגישות שלנו, הוא הציע לי להצטרף לאימון בפיתוח גוף. בהתחלה זה היה נראה לי מוזר לגמרי, אבל אז פשוט התאהבתי בתחום והחלטתי לאתגר את הגיל שלי. חוץ מזה, אני עושה את זה בהנאה גדולה, בניגוד לצעירים שעובדים קשים והרבה פעמים הם סובלים".

 

 אביגדור קהלני שהיה בצוות השופטים העניק לרומן את הפרס. "מעבר לעובדה שזה כבוד גדול לקבל ממנו את הפרס, אני גם מאושר מאוד מהמיקום. אני הייתי מקום 25, וכשהכריזו שזכיתי במקום השני, הרגשתי ברקיע השביעי", הוא אומר.

 

רומן קושניר. ככה הוא התחיל (צילום ביתי) (צילום ביתי)
רומן קושניר. ככה הוא התחיל(צילום ביתי)

 

בשנה הבאה הוא מבטיח לשוב ולהתחרות, ולנסות להגיע למקום הראשון. "אני יודע מה אני צריך לשפר בגוף שלי ויש לי עכשיו שנה שלמה להתאמן על זה. האווירה בתחרות הייתה כל כל ממכרת, שאני רוצה לחוות את זה שוב ושוב".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום ביתי
רומן קושניר הדיאטה שלי
צילום ביתי
ד"ר רק שאלה
מומלצים