שתף קטע נבחר

אוהדי ב"ש הוטעו: "נתקענו עם כרטיסי חייל"

באתר הקבוצה נכתב כי אוהדים סטודנטים יוכלו לרכוש כרטיסי חייל למשחק מול הפועל ת"א, שכעת מבהירה כי תתיר להם להיכנס רק עם כרטיס מבוגר. מאות כבר רכשו כרטיסים ונותרו אובדי עצות: "זו שערוריה". ב"ש בתגובה: "אנחנו לא יכולים לשלוט בכרטיסים כשמדובר במשחקי חוץ"

אוהדים סטודנטים של הפועל באר שבע זועמים על כך שלא הונפקו עבורם כרטיסי סטודנט למשחק הליגה הקרוב מול הפועל תל אביב (יום ב', 20:50, שידור ישיר בערוץ 1). לטענת האוהדים, הם הוטעו כאשר רכשו כרטיסי חיילים כפי שנכתב באתר של באר שבע, וכעת הם תקועים עימם מאחר שבהפועל ת"א דורשים מהם לשלם עבור כרטיס בוגר.

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

אוהד באר שבע, רן יוסף, סטודנט להנדסת תוכנה, סיפר: "יש בעיית כרטיסים חמורה למשחק נגד הפועל ת"א. תחילה הנהלת הפועל ת"א הודיעה להפועל ב"ש לפי הנהלת באר שבע שלא יונפקו כרטיסי סטודנט ולכן אוהדי ב"ש הסטודנטים יוכלו לרכוש כרטיסי ילד/חייל למשחק ולהיכנס".

 

אוהדי הפועל באר שבע. "שימו לב להבדל במחירים" (צילום: ישראל יוסף) (צילום: ישראל יוסף)
אוהדי הפועל באר שבע. "שימו לב להבדל במחירים"(צילום: ישראל יוסף)

 

רן הוסיף: "לאחר שמאות אוהדי ב"ש הסטודנטים ראו את ההודעה הרשמית הזאת בדף הפייסבוק של הפועל ב"ש הם הלכו למשרד הכרטיסים לונה טורס שבב"ש ורכשו לעצמם כרטיס ילד/חייל ב-50 שקל. לאחר כמה שעות מהפועל ת"א פנו שוב להפועל ב"ש והודיעו להם שסטודנטים לא יוכלו להכנס עם כרטיסי ילד/חייל, אלא יצטרכו להיכנס עם כרטיס מבוגר ב-100 ש"ח".

 

 

"לפיכך מאות סטודנטים נתקעו עם כרטיסי ילד/חייל ולא יוכלו להיכנס למשחק, זו שערורייה. הנהלת הפועל ת"א לא צריכה לפגוע בסטודנטים. מדוע סטודנט בב"ש שמצבו הכלכלי גם כך רע צריך לשלם 100 שקל לכרטיס בוגר וזה ללא קשר להוצאות נסיעה וכלכלה?! צריך לבוא לקראתו עם כרטיס ילד/חייל ב-50 שקל".

 

אלונה ברקת. ב"ש: "לא יכולים לשלוט בכרטיסים כשמדובר במשחקי חוץ" (צילום: אורן אהרוני) (צילום: אורן אהרוני)
אלונה ברקת. ב"ש: "לא יכולים לשלוט בכרטיסים כשמדובר במשחקי חוץ"(צילום: אורן אהרוני)

 

"הרי אם היו מונפקים כרטיסי סטודנט הם היו עולים 60 שקל. נדמה לי ש-60 שקל קרוב יותר ל-50 מאשר ל-100 וזה היה מכובד לכל הצדדים. הפועל ב"ש מוכרת בכל משחק כרטיסי סטודנט לאוהדי כל הקבוצות ב-60 שקל וכרטיסי בוגר ב-80 שקל. שימו לב להבדל במחירים".

 

"ההסכם של ב"ש עם האוניברסיטה לא קיים בהפועל ת"א"

מהפועל ת"א נמסר בתגובה: "מחירי הכרטיסים הם 90 שקל למבוגר ו-45 שקל לנוער וחיילים. לבאר שבע יש הסכם ייחודי עם אוניברסיטת בן גוריון ואגודת הסטודנטים שלא קיים בהפועל תל אביב, כמו ברוב קבוצות ליגת העל.  איננו אחראים למה שכותבים אנשי ב"ש בפייסבוק. אם הייתה טעות מקורה אצלם. המחירים שלנו ידועים וברורים והם 90 ש"ח למבוגר ו-45 ש"ח לילדים/נשים/חיילים".

 

מהנהלת הפועל באר שבע נמסר: "אנחנו לא יכולים לשלוט בכרטיסים כשמדובר במשחקי חוץ. אנחנו אחראים על כרטיסים במשחקי בית".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל נחושתן
אוהדי הפועל שבע
צילום: גיל נחושתן
מומלצים