שתף קטע נבחר

ויגו ואוסאסונה מנסות לסכם שאילת דמארי

הקבוצות הספרדיות מעוניינות בחלוץ הפועל ת"א עד תום 2013/14 ורוצות גם להכניס סעיף לפיו יוכלו לרכוש אותו בקיץ. חיים רמון הגיב לביקורת נגדו: "אני ממש לא במחתרת. כשיהיה צורך לכנס ישיבה, גם אלה עם ארבעה אחוזים במועדון יוזמנו אליה"

סלטה ויגו ואוסאסונה הספרדיות הגישו הצעה לנציגיו של עומר דמארי, לפיה היא מעוניינת לשאול את חלוץ הפועל תל אביב עד לתום העונה עם אפשרות לרכוש אותו בקיץ. אוסאסונה מוכנה לשלם עבור שאילת החלוץ לחצי עונה 350 אלף יורו.

 

עוד ב-ynet ספורט:

 

הפועל ת"א, מכבי פתח תקווה ו מכבי חיפה ניהלו לאחרונה שיחות לגבי גיבוש העברת דמארי לכרמל, אולם עד עתה הירוקים לא הניעו את הסיכומים העקרוניים, ולכן בהפועל שוקלים ברצינות ללכת על האופציה הספרדית.

 

עומר דמארי. בדרך לספרד? (צילום: יובל חן) (צילום: יובל חן)
עומר דמארי. בדרך לספרד?(צילום: יובל חן)

 

בהפועל הבהירו כי במידה שלא יימכרו שחקנים - בין השאר אלה שלא מקבלים דקות, דוגמת שמעון הרוש, דני עמוס, רן יצחק ואחרים - תהיה להם בעיה להשאיר את דמארי. במקביל, מאחורי הקלעים מנסים למצוא בכל זאת נוסחה להשאירו במועדון לפחות עד יוני.

 

רמון: "אין לי מה לכנס כרגע ישיבה"

"אני ממש לא במחתרת, כל הזמן אני עובד רק עבור הפועל ת"א. אין לי מה לכנס כרגע שום ישיבה, כי אין על מה לדבר בשלב הזה. כשיהיה משהו, גם אלו עם הארבעה אחוזים יוזמנו אליה וישמעו מה שיש לי לעדכן". כך אמר הבעלים חיים רמון בשל דרישתו של סיימון כץ המחזיק בארבעה אחוזים לכנס ישיבת דירקטוריון מיידית.

 

חיים רמון. החליט לשבור שתיקה (צילום: עוז מועלם) (צילום: עוז מועלם)
חיים רמון. החליט לשבור שתיקה

 

בסביבתו של הבעלים לא אוהבים את ההתנהלות האחרונה ואמרו: "חיים רמון הוא בינתיים היחיד שהביא כסף להפועל ת"א, גם עידו חג'ג' תרם. שכל הקשקשנים שלא מביאים כספים ורק מדברים עם התקשורת,

ובאחוזי הבעלות שלהם הם אפילו לא בעלי עניין במועדון הזה, יתרכזו באיך לעזור למועדון ולא לדבר יותר מידי".

 

גורמים בכירים בהפועל ת"א, לא אהבו את הביקורת בימים האחרונים כלפי הבעלים רמון שהגיעה מצד חברי דירקטוריון ועמותת האוהדים. "עמותת האוהדים לא הזרימה השנה שקל להפועל", אמר אחד הגורמים "הם רצו את בן שמעון, גילי ורמוט ואיתי שכטר, שאגב החצי מיליון שקל בעבורו הגיעו מתורמים ולא מהעמותה עצמה".

 

כאמור, הדברים הללו באו בשל הדרישה של סיימון כץ, המחזיק בארבעה אחוזים במועדון, ועמותת האוהדים לקבל הסברים מרמון. "אנשים שמו ערבויות, גם זה לא בסדר?! אומרים שחיים רמון במחתרת, אז הוא עובד 24 שעות עבור המועדון, משלם משכורות ומתריע כבר ארבעה חודשים שאם לא יהיה כסף, יימכרו שחקנים כדי לסגור את הגרעון. רמון לא מחויב לתת הסברים למישהו עם ארבעה אחוזים. כשיהיה לו מה להגיד, הוא ידבר".

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: אורן אהרוני
עומר דמארי
צילום: אורן אהרוני
מומלצים