שתף קטע נבחר

התקלה הארצית בפלאפון: "הנושא בחקירה"

מנויי פלאפון דיווחו על קשיים בהוצאה וכניסה של שיחות והודעות ברשת ועל בעיות בגלישה מהבוקר. גם לקוחות רמי לוי תקשורת ו-HOT מובייל שעושות שימוש ברשת פלאפון דיווחו על קשיים דומים. לפי פלאפון, התקלה הסתיימה ב-12:20

מנויי פלאפון דיווחו היום (ד') על קשיים בהוצאה וכניסה של שיחות והודעות ברשת וכן על בעיות בגלישה, החל משעות הבוקר גם לקוחות החברות רמי לוי תקשורת ו-HOT מובייל שעושות שימוש ברשת פלאפון דיווחו על קשיים דומים, כשהתקלה פגעה רק בחלק ממנויי HOT מובייל, שמחזיקה גם באנטנות משלה.

 

  

בפלאפון אישרו כי: "קיימים שיבושים נקודתיים בהוצאת וקבלת שיחות. הנושא נמצא בטיפול. אנו מתנצלים על חוסר הנוחות". ב-13:00 נמסר כי "השיבושים הנקודתיים הסתיימו, הנושא נמצא בחקירה". לפי החברה, השיבושים הסתיממו כבר ב-12:20.

 

לקוחת פלאפון באזור כפר-סבא סיפרה ל-ynet: "בסביבות השעה 10:30 לא הצלחתי להתחבר לוואטסאפ. שום אפליקציה לא עובדת, פתאום שמתי לב שאני לא מצליחה להוציא שיחות ושליחת ההודעות כשלה". 

 

בפנייה ל-ynet באמצעות הדואר האדום דיווח הגולש איתן כי "יש בעיית תקשורת בפלאפון באזור אשקלון - בדקתי עם מספר מכשירים ובין ספקים שונים". גם הגולש גיל מחיפה סיפר על "בעיות חמורות ברשת פלאפון - קשה מאוד להוציא שיחות ואלה שמתקבלות, מתנתקות באמצע".

 

הגולש איציק סיפר כי "מאז הבוקר יש בעיות וניתוקים בכל השיחות של מנויי רמי לוי תקשורת. מבדיקה עם מוקד רמי לוי תשובתם שהבעיה ידועה ו'עובדים על זה'". הגולש גדי הוסיף כי "יש תקלות בפלאפון.. אי אפשר להוציא/לקבל שיחה מהבוקר. ואם כן, השיחה נפסקת לאחר 30 שניות. הנציגים שלהם אמרו שיש תקלה רחבה".

 

לקוח HOT מובייל אמר ל-ynet שלא הצליח לקבל שיחות באזור אשקלון. "העובדים שלי אמרו לי שהשיחה מתנתקת מיד כשמתקשרים אלי. כשהגעתי לאזור ת"א הבעיה נפתרה".

 

זו לא התקלה הראשונה ברשת פלאפון

בשבוע שעבר קרתה תקלה דומה ברשת סלקום, ואילו בחודש אפריל אירעה תקלה דומה ברשת הסלולר YouPhone (יופון). זו לא הפעם הראשונה שיש תקלה רחבת היקף בפלאפון. ב-3 בפברואר 2013 אירעה תקלה ארצית בפלאפון ששיתקה את שירותי פלאפון ברחבי הארץ. מקור התקלה היה במתג הראשי של החברה. פלאפון פיצתה אז את לקוחותיה ב-60 דקות חינם בשיחות בארץ או לחו"ל או ב-500 מ"ב גלישה.

 

המידע הראשוני לידיעה התקבל באמצעות הדואר האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים