שתף קטע נבחר

ארומה ת"א: הדילים השתנו, המחיר עלה

הרשת הרחיבה את אפשרויות המאפים הנכללים בדיל "קפה ומאפה", אך העלתה את מחירו ב-20%. המחיר החדש: 18 שקל למאפה וקפה גדול, במקום 15 עד כה. החברה: הדילים החדשים יימכרו בטייק אוואי ובישיבה באותו מחיר

רשת ארומה תל אביב שינתה לאחרונה את דיל הקפה והמאפה שלה. מצד אחד הרחיבה את אפשרויות המאפים שנכללים בדיל, אך מצד שני מדובר בעליית מחיר של 20%. גם דיל כריך מיני עבר שינוי דומה עם עליית מחיר של 12.5%.

 

לכותרות נוספות על רשת ארומה:

 

כעת המחיר בארומה תל אביב עומד על 18 שקל למאפה וקפה גדול, במקום 14 שקל למאפה וקפה קטן - הדיל הקודם. רק שאפשר היה להגדיל את הקפה בעבר בשקל, כך שהדיל עלה עד לאחרונה 15 שקל. מכאן שלמרות שארומה מאפשרת כעת להכליל יותר מאפים בדיל, הוא פחות משתלם והתייקר ב-20%. יחד עם זאת, הדיל מוצע כעת באותו המחיר גם "לקחת" וגם "לשבת".

 

גם דיל כריך מיני + קפה עולה כעת 18 שקל בארומה תל אביב במקום 15 שקל עד לאחרונה. גם פה אפשר היה להגדיל את הקפה בשקל ל-16 שקל. מכאן שמדובר בעליית מחיר של 12.5%. במקביל, מחיר הדיל הושווה: "לשבת" ו"לקחת".

 

כמו בכל רשת קפה, הדילים בארומה תל אביב משתלמים לעומת קנייה של מאפה וקפה בנפרד. קרואסון חמאה או שוקולד עולה 12-11 שקל. קפה הפוך קטן (קפוצ'ינו) 8 שקלים לקחת (מהלך של הרשת בעקבות כניסת קופיקס לשוק) ו-11 שקל לשבת. קפה הפוך גדול עולה: 12 שקל לקחת, 14 שקל לשבת.

 

ל-ynet נודע כי המכירות של הדיל במחירו הקודם ירדו ב-70% אחרי הורדת מחיר הקפה ל-8 שקלים בעקבות קופיקס. "המחיר של הדיל הפך ללא רלוונטי", אמרו ברשת. בקרוב יציעו ברשת דיל של קפה קטן ומאפה קטן ב-12 שקל.

 

מארומה תל אביב נמסר בתגובה: "במהלך השנה האחרונה הציעה ארומה תל אביב מספר דילים מיוחדים: אחד מהם הינו הדיל בו נמכר קפה קטן וקרואסון חמאה ב 14 שקל (ללא אפשרות שינוי המאפה) וב-TA (טייק אוואי) בלבד.

 

"כיום מציעה ארומה תל אביב שישה דילים חדשים הניתנים ב-TA (טייק אוואי) ובישיבה באותו המחיר, אחד מהם הינו הדיל בו מוצע קפה גדול ומאפה לבחירה ממגוון המאפים (חמאה, שוקולד, פרעצל, גביניות, שני מיני קשקבל ועוד) ב-18 שקל.

 

"כמו כן, כחלק מחידוש הדילים ללקוח, הוחלט בארומה תל אביב שלא לחייב בתוספת מחיר עבור חלב סויה. אנו בארומה תל אביב חרתנו על דגלנו להוביל במתן איכות מגוון ושירות הטובים ביותר ונרצה לאחל לכל ילדי ישראל שנת לימודים טובה ומהנה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים