שתף קטע נבחר

שובר את האינטרנט: ספק+תשתית ב-69 שקל

התחרות מתחממת: 018 אקספון מציעה מבצע שובר שוק של ספק ותשתית בחשבונית אחת במחיר אחיד ונמוך לכל המהירויות. זאת לקראת השלב השני של רפורמת התשתיות, במהלכו המעבר מבזק למתחרות יהיה אוטומטי

חברת 018 אקספון החלה להציע היום מבצע במחיר שובר שוק: כל מהירויות האינטרנט ב-69 שקל. המחיר כולל גם ספק אינטרנט וגם תשתית. אקספון היתה החברה הראשונה להציע חבילת ספק+תשתית על גבי תשתית של בזק במסגרת רפורמת השוק הסיטונאי - במסגרתה חברות יכולות למכור שירותי תשתית אינטרנט (של בזק) ושירותי ספק אינטרנט - בחשבונית אחת. 

 

 

הרישום למבצע, דרך אתר האינטרנט של החברה, ייארך כחודש. המחיר הזה יהיה תקף לשנה ואחרי זה יתעדכן למחירי המהירויות של אקספון: 100 מגה ב-99 שקל לחודש, 40 מגה ב-89 שקל לחודש ו-15 מגה ב-79 שקל לחודש.

 

 

018 אקספון ()
018 אקספון

 

ביום א' הקרוב: מעבר מחברה לחברה באופן אוטומטי

אקספון יוצאת במבצע הזה לקראת השלב השני של הרפורמה, שיחול ב-17 במאי - יום א' הקרוב. בשלב זה, המעבר של לקוחות בזק לחברות אחרות יהיה אוטומטי ולכן מהיר יותר: תוך דקות. כיום, המעבר ידני ואיטי להחריד: הוא אורך בין 5 ל-10 ימי עבודה. עקב כך, צרכנים שניסו לעבור לאקספון ובזק בינלאומי בין היתר, התייאשו.

 

צרכנים התלוננו ל-ynet שהמעבר היה פשוט קשה ואיטי. לעיתים קרובות נציגי החברות חזרו אליהם אחרי שבועיים. לעיתים נתקעו ב"מסדרון" מעבר בין שתי חברות. סיבה נוספת היא קשיים שלכאורה הערימה בזק על המעבר, בין אם טכניים ובין אם שירותיים.

 

"בממשק האוטומטי שייכס לתוקף ביום ראשון, לקוחות אמורים להתנייד בתוך דקות ספורות, מה שחשוב זה שביום ההזמנה, הלקוח מפסיק להיות מחויב בבזק ומתחיל להיות לקוח שלנו", אמר ל-ynet מנכ"ל אקספון איציק בן אליעזר.

 

"החל מ-17 במאי, יחל תהליך הרבה יותר טוב, נדע מייד ובמקום לאיזה קצב אפשר לחבר את הלקוח. זה בטח לא יילך חלק על ההתחלה, אבל זה יקרה מהר".

 

לקוח של 15 מגה בבזק יכול להתחבר רק ל-15 ומטה אצלכם?

 

"לא. אנחנו ממליצים ללקוח להתחבר אלינו ל-15 מגה כמו שיש לו בבזק, ואחרי זה לשדרג אצלנו. ברוב המקרים אין לו מודם מתאים למהירויות הגבוהות וזו הבעיה, הוא צריך מודם VDSL. אז אנחנו ממליצים באתר האינטרנט שלנו קודם כל לקנות מודם VDSL ואחרי זה לשדרג".

 

אתם מספקים מודם חינם?

 

"לא. המודל שלנו הוא שלמי שיש מודם בבעלותו, שישאיר אותו אצלו ויתחבר אלינו, או ישדרג אותו אם הוא זקוק למהירות גבוהה יותר. לקוח שיש לו מודם של בזק, שצריך להחזיר לחברה תוך שבועיים, אנחנו שולחים אותו לבאג לקנות במחיר מסובסד: הנחה של 110 שקל. הנחה של 25%".

 

הרפורמה בתשתית האינטרנט, שתוביל גם לשינויים בשוק הטלפוניה הקווית והטלוויזיה, יצאה לדרך בפברואר 2015. משרד התקשורת פנה אתמול (ב') לבזק בבקשה שתגיב על כוונתו לקנוס אותה בכ-11.3 מיליון שקל על עיכובים בביצוע הרפורמה. בין היתר נטען שניסתה לשמר לקוחות באופן אסור, לא עמדה בזמני הניוד הנדרשים ולא סיפקה מענה טוב במוקד המיועד למימוש הרפורמה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
מומלצים