שתף קטע נבחר

מרים פרץ לשרה תחיה: "את הנחמה הכי גדולה"

רגע לפני חתונתם של אריאל ביגל עם שרה תחיה ליטמן, ששכלה את אביה ואחיה בפיגוע - זכתה הכלה לביקור נחמה של מרים פרץ, שחלקה עימה את הקושי לעבור מהאבל הכבד, לשמחה הגדולה: "לאחר שאוריאל נהרג, רציתי להתלבש - ולא היה מה שיגרום לי להתלבש"

 

 

בעוד יומיים (יום ה') ייערך טקס חתונתם של שרה תחיה ליטמן ואריאל ביגל – שבוע לאחר קומם של שהכלה ומשפחתה מהשבעה על האב והאח שנרצחו בפיגוע ליד עתניאל. שרה תחיה ואריאל כבר פנו והזמינו את כל עם ישראל לחגוג עימם, אבל רגע לפני שהמספד נהפך למחול – נדמה כי עם ישראל לא מפסיק לכאוב ולהתרגש עם המשפחה.

 

<<הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו  >> 

 

אתמול (יום ב') הגיעה לבית המשפחה מרים פרץ, ששכלה את בניה אוריאל ואלירז, לביקור של חיזוק וחיבוק. מצלמה של אחת הנוכחות במקום, תיעדה אותה ברגע מרגש, שבו חלקה עם שרה תחיה את הקושי לעבור מאבל כבד, לשמחה גדולה.

 

קראו עוד בערוץ היהדות :

 

פרץ חיבקה את ליטמן, ורקדה עמה. "את יודעת שאת מביאה את הנחמה הכי גדולה?" שאלה. "אני, כמה חיכיתי כשנהרג אריאל. עברו שלוש שנים.. ורציתי להתלבש, ולא היה משהו שיגרום לי להתלבש, ולא היה משהו שיגרום לי להסתרק. ובאה החתונה - והקימה אותי".

 

יוזמה: מתנת חתונה לאומית

קרן החסד "אחד לאחד" הזמינה את כלל הציבור לשלוח מתנת חתונה לזוג. "שרה תחיה ליטמן וארוסה אריאל

ביגל קמים מהשבעה על אבי הכלה, הרב יעקב ליטמן ואחיה נתנאל ז״ל, והזמינו את כולנו, את כל עם ישראל על כל גווניו לחתונתם", כתבו. "כולנו מתנערים מהאבל הכבד, מהימים הקשים, ושמחים בשמחת חתן וכלה".

 

בקרן התומכת במוסדות תורה ובמשפחות במצוקה, מייסודו של הרב יצחק נריה, יצאו למבצע "מתנת חתונה לאומית", והזמינו את המוזמנים (כל אחד מעם ישראל) לשלוח "מתנה סמלית (ח״י שקלים או יותר)", ולהעניק "חיבוק חם לזוג הצעיר", כדי לסייע להם בתחילת דרכם המשותפת. "יחד נשמח בהקמת בית נאמן בישראל, על חורבות הרצח המתועב".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
"איזו כלה". מרים פרץ ושרה תחיה ליטמן
מומלצים