שתף קטע נבחר

משדר מיוחד: נחשף שמו של מטריד המלכה

לאחר הסרת צו איסור הפרסום על זהותו של ה' מפרשת "המטרידן משושן", מתייצבים יועציו באולפן ynet: "נגן על שמו הרע של המן". החשוד המרכזי: שר בכיר בממשלת אחשוורוש, תושב אגג. צפו

 

הותר לפרסום: המן האגגי, שר בכיר בממשלת הודו-כוש של המלך אחשוורוש, הוא החשוד המרכזי בקשירת קשר לרצח עם ובניסיון לכבוש את המלכה אסתר בביתה, זאת במסגרת תיק החקירה החסוי שזכה לכינוי "פרשת המטרידן משושן".

 

<< כל מה שמעניין בעולם היהודי - בפייסבוק שלנו. כנסו >>

 

בראיון לקובי נחשוני באולפן ynet, טוען פרקליטו של המן, עו"ד גיל סלוביק, כי "לא היו דברים מעולם, לכאורה", ומתעקש: "כל מה שלא היה - היה בהסכמה, לכאורה". בתוך כך, חושף היועץ האסטרטגי של החשוד, אסף וול, את מיתוגו מחדש של האיש כרשע אולטימטיבי, כולל לוגו מבריק – בדיוק כפי שעשה לשי חי.

 

וול גילה עוד כי המן הוא שעומד בראש עמותות החסד "דואר ישראל" ו"מחלקת שימור הלקוחות של HOT", והזכיר כי כשר אוצר היה מהוגי רעיון עמלת השורה בבנקים. "מדובר באדם בעל ערכים שליליים שהם חיוביים ביותר", אמר, "לערכי המותג המרושעים שלו יש תרומה אדירה לכלל אזרחי ישראל".

 

עו"ד סלוביק רמז לקו ההגנה של מרשו, כשהזכיר כי על פי הנחיית מפכ"ל המשטרה החדש, האוסרת טיפול בתלונות אנונימיות, טענות אסתר המלכה, המסרבת להיחשף בשם משפחה, אינן קבילות. זאת ועוד: אנשי המן חשפו תמונות שפרסמה המתלוננת בחשבון האינסטגרם שלה, מהן עולה כי טבלה חצי שנה בשמן המור ו/או ביצעה עוד שורה ארוכה של מעשי פריצות המטילים ספק באמינותה.

 

סלוביק דחה גם את הטענה בדבר חריגות בנייה שביצע השר הבכיר, כאשר קבע עץ בגובה 50 אמה במרכז שושן הבירה. כן הסכים לחשוף לראשונה את מקורות המימון של 127 מדינות המעצמה – רובם מכספי תמלוגים מרשת רולדין על הזיכיון לייצור "אוזני המן".

 

אתם חייבים להיכנס לעמוד פורים המיוחד שלנו:

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים