שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  פרס העיתונאות של "בני ברית" - לכתב ynet
  יניב פוהורילס, עורך וכתב ynet, הוא חתן הפרס לעיתונאות של המרכז העולמי של "בני ברית" לשנת 2017 למצוינות בסקירת התפוצות בתקשורת הישראלית

   

  בפרס העיתונאות לשנת 2017 של המרכז העולמי של "בני ברית" זכה יניב פוהורילס, המסקר את תחום התפוצות בערוץ היהדות של ynet . הפרס מוענק על מצוינות בסקירת התפוצות בתקשורת הישראלית. בין היתר, השתתף פוהורילס בפרויקט "מפוזרים" שהוקדש לדמוגרפיה היהודית והחיים היהודיים ברחבי הגלובוס, ופרסם כתבות רבות העוסקות בסוגיות יהודיות בעולם.

   

  קראו עוד בערוץ היהדות :

   

  בהודעת הזכייה נאמר כי "פוהורילס זכה עבור סדרה של תשע כתבות שפורסמו במהלך 2016, שסיקרו נושאים כגון: קהילות יהודיות בארה"ב וצרפת, דמוגרפיה יהודית, יחסי ישראל-תפוצות, ספורטאים יהודים, גיוס כספים, עלייה ואוכל כשר".

   

  "סיקור חיוני"

  הפרס על שם וולף והילדה מטסדורף, מוענק זו השנה ה-25 ברציפות על מצוינות בסקירה עיתונאית של יהדות התפוצות ויחסי ישראל והתפוצות היום. "הפרס", מדגישים ב"בני ברית", "מדגיש את חשיבות התרומה של התקשורת לחיזוק הקשר בין ישראל והעולם היהודי – החיוני לחוסן של שניהם – על ידי עידוד סיקור איכותי".

   

  פוהורילס, בעל תואר ראשון ביחסים בינלאומיים ומדעי המדינה באוניברסיטה העברית בירושלים, זכה לפני מספר שנים בפרס "סמולר ג'וינט" על סיקור יחסי ישראל והתפוצות.

   

  על חבר השופטים נמנו ד"ר יהודית אורבך מבית הספר לתקשורת של אוניברסיטת בר אילן; פרופ' סרג'יו דלה-פרגולה מהמכון ליהדות זמננו של האוניברסיטה העברית; וכן אשר וייל, מו"ל ועורך כתב העת "אריאל"; סלי מרידור, לשעבר שגריר ישראל בארה"ב ויו"ר ההנהלה הציונית והסוכנות היהודית; העיתונאי יאיר שלג ופרופ' גבריאלה שלו.

   

  <<הכל על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו  >>

   

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים