שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  זה היה יכול להיגמר באסון: אבנים גדולות נפלו מגובה רב בפרויקט של אפריקה ישראל
  אבנים צנחו מהקומות הגבוהות של פרויקט סביוני רמת שרת שבונה החברה בירושלים. בנס לא נפגעו תלמידים שעברו במקום זמן קצר קודם לכן בדרכם לבית הספר. אפריקה ישראל: החשמל במנוף קפץ, משטח האבנים נפל בשטח האתר למעט מספר חלקים שהתפזרו אל הכביש

   

   

  הבניין ממנו נפלו האבנים

  הבניין ממנו נפלו האבנים

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  שוב כמעט אסון באתר בנייה, הפעם בפרויקט שבונה אפריקה ישראל בירושלים: בתחילת השבוע צנחו אבנים גדולות מקומה גבוהה של בניין הנבנה בפרויקט סביוני רמת שרת ברחוב קדיש לוז. בנס הסתיים האירוע ללא נפגעים.

   

  שכנים של מגדל "פארק בבלי": חומרי בניין נופלים עלינו

  שוב כמעט אסון במבנה של גינדי החזקות

  תביעה של 5 מיליון שקל נגד גינדי החזקות

   

  תושבת המתוגררת מול הפרויקט צילמה ממרפסת ביתה את האבנים למרגלות הבניין ופרסמה את התמונה בעמוד הפייסבוק שלה. בשיחה עם ynet סיפרה כי הדבר אירע בסביבות השעה 8:30 בבוקר, זמן קצר לאחר שתלמידים חלפו במקום בדרכם לבית הספר הנמצא בסמוך. 

   

   

  איסוף הלבנים מהכביש ()
  איסוף הלבנים מהכביש

  "עמדתי עם בעלי במרפסת ביתנו כשפתאום שמענו רעש חזק מהבניין שמולנו וראינו אבנים נופלות על הכביש והמדרכה, לא רחוק מאישה שעמדה שם. זה הרגיש כמו רעידת אדמה", היא מספרת. "זה פשוט היה איום ונורא. זה מקום שעוברים בו ילדים, אנשים, מכוניות ואוטובוסים. הלימודים בבית הספר הקרוב החלו כחצי שעה קודם לכן. פשוט מזל שזה הסתיים ככה".

   

  בשורת המרפסות מימין - ארגז העץ הצהוב שהיה מלא באבנים, לפי השכנה ()
  בשורת המרפסות מימין - ארגז העץ הצהוב שהיה מלא באבנים, לפי השכנה

  לדבריה, התאונה אירעה בעת שמנוף ניסה למקם משטח עץ עם אבנים על ארגז שבלט החוצה מאחת המרפסות בבניין ושהיה אף הוא מלא באבנים. "משטח העץ פתאום נשבר מלמטה וכל האבנים נפלו", היא מספרת. לדבריה, אתמול נאספו האבנים מהכביש ותוקן האספלט שנשבר בכביש.

   

  דוברת אפריקה ישראל מגורים מסרה בתגובה: "מבדיקה ראשונית של פרטי האירוע עולה שבעת עבודה של מנוף בפרויקט, קפץ החשמל במנוף. כתוצאה מכך משטח האבנים השתחרר ונפל ברובו ככולו בשטח האתר למעט מספר חלקים שהתפזרו מעוצמת הנפילה לעבר הכביש.

   

  "יודגש כי כתוצאה מהנפילה לא נגרם כל נזק לאדם או לרכוש ונציגים מוסמכים של הקבלן הגיעו מידית לאתר ובין היתר, סייעו בכל הנדרש בפינוי האזור. עוד יובהר, כי טכנאי מנופים מוסמך טיפל בתקלה והעבודה חזרה לתיקונה".

   


   


  פורסם לראשונה 13/02/2018 10:42

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים