שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "הרב של הנסיך": זה יום של "שהחיינו"
  הנסיך וויליאם עשה את כל הדברים הנכונים בכותל המערבי, לאחר שקיבל הדרכה מדוקדקת ממי שליווה אותו לאורך הביקור ההיסטורי בישראל: הרב אפרים מירוויס, רבה של הממלכה הבריטית, המעיד בראיון מיוחד לאולפן ynet כי יורש העצר התכונן לביקור בכותל "במשך חודשים"

   

   

  הוא פסע אחורנית בכבוד, התפלל בשקט מול האבנים הקדושות וטמן פתק: הנסיך וויליאם עשה את כל הדברים הנכונים בכותל המערבי, לאחר שקיבל הדרכה מדוקדקת ממי שליווה אותו לאורך הביקור ההיסטורי בישראל: הרב אפרים מירוויס, רבה של הממלכה הבריטית, המעיד בראיון מיוחד לאולפן ynet כי הנסיך התכונן לביקור בכותל "במשך חודשים".

   

  << הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו >>

   

  "הוא רצה לעשות את הדבר הנכון - והוא באמת עשה את זה, תוך שהוא מביע אהבה כלפי העם היהודי ומדינת ישראל. הסברתי לו מהם המנהגים, מה אנחנו מצפים ממנו. חזרתי איתו על מה עושים, דיברנו על הרגע המיוחד שיהיה לו להתפלל, מהלב שלו, על כל מה שהוא רוצה".

   

  קראו עוד בערוץ היהדות :

   

  הרב סיפר כי הנסיך הטמין פתק בין אבני הכותל ("אני בטוח שהארמון עוד יספר על זה") ובספר המבקרים כתב: "יהי רצון שאדון השלום יברך את האיזור הזה והעולם כולו בשלום". "כל רגע, כל פסיעה, הייתה מתוכננת מראש. הנסיך רצה להביע את האחדות שבין שתי מדינות, ישראל ואנגליה".

   

  הנסיך וויליאם בכותל (צילום: הקרן למורשת הכותל המערבי)
  הנסיך וויליאם בכותל עם הרב מירוויס(צילום: הקרן למורשת הכותל המערבי)

   

  עוד אמר הרב בהתרגשות, "אני חושב שהיום זה יום של 'שהחיינו', יום מיוחד ביותר". הוא הסביר כי הנסך יהיה יום אחד מלך בריטניה – ומכאן גם ראש הכנסייה האנגליקנית, ומכאן תוספת לחשיבותו של הביקור.

   

  "הנסיך וויליאם הוא נצר למשפחה הכי ידועה בעולם, הווא חבר", אמר הרב. "הוא רוצה להיות, במילותיו הוא, מודל לחיקוי. לתת דוגמה לכל האנושות. אני חושב שהוא בן אדם מצוין ומשתדל לעשות זאת".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: הקרן למורשת הכותל המערבי
  הרב והנסיך בכותל
  צילום: הקרן למורשת הכותל המערבי
  מומלצים