שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מאזדה 6, לקסוס ES ומרצדס A - מושלמות במבחן הריסוק

  במבחן הריסוק האחרון שערך ארגון הבטיחות EuroNCAP זכו השלוש בציון מושלם, וכך גם יונדאי נקסו שאינו צפוי להגיע. המסחריות הקטנות של פיז'ו, סיטרואן ואופל זכו בארבעה כוכבים

  ארגון הבטיחות האירופאי EuroNCAP פרסם תוצאות מבחני ריסוק לשבעה דגמים חדשים. מאזדה 6, לקסוס ES ומרצדס A קלאס מצטיינות עם ציון מושלם של חמישה כוכבים, בעד המסחריות הקטנות של קונצרן PSA (פיז'ו סיטרואן אופל) מסתפקות בארבעה בלבד.

   

   

  מאזדה 6 הוותיקה והפופולרית שעברה לאחרונה, עדכון זכתה לציון של 95% בהגנה על מבוגרים, 91% בהגנה על ילדים, 66% על הולכי רגל ו-73% על מערכות הבטיחות בהן היא מצוידת כסטנדרט. לציוני הגנה גבוהים יותר זכתה מרצדס A קלאס היקרה ממנה משמעותית, עם 96% בהגנה על מבוגרים, 91% לילדים, 92% על הולכי רגל ו-75% על מערכות הבטיחות.

   

  היקרה בחבורה, לקסוס ES, מכונית הסאלון שתתחיל לשווק באירופה ובקרוב גם בישראל את מחליפת ה-GS, זכתה ב-91% בהגנה על מבוגרים, 87% על ילדים, 90% להולכי רגל ו-77% למערכות הבטיחות.

   

  מבחן ריסוק מאזדה 6 ()

  מבחן ריסוק לקסוס ES ()

  המסחריות הקטנות וחדשות של קונצרן PSA - סיטרואן ברלינגו, פיז'ו ריפטר (מחליף הפרטנר) ואופל קומבו, זכו לדירוג של ארבעה כוכבים בשל הגנה נמוכה יחסית על הולכי רגל (58%) בהיעדר מכסה מנוע המקטין את הנזק בעת פגיעה, ודירוג נמוך על מערכות בטיחות (68%) בהיעדר זיהוי רוכבי אופניים על ידי מערכת הבלימה האוטונומית. דירוג הגנה פסיבית על מבוגרים (91%) ועל ילדים (81%) היה טוב מאוד.

   

  מבחן ריסוק פיז'ו ריפטר ()

  אחרון להיבחן הוא יונדאי NEXO, רכב פנאי בעל יחידת הנעה מסוג תא דלק, שלא צפוי לנחות כאן בקרוב. הוא זכה לציון חמישה כוכבים עם 94% הגנה על מבוגרים, 87% לילדים, 67% להולכי רגל ו-80% למערכות הבטיחות.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ynet רכב בפייסבוק
  לוח winwin
  מומלצים