שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  מטען התפוצץ ברכב ליד ביתו של קצין בשירות בתי הסוהר
  האיש, המשמש כקצין המודיעין בבית הסוהר "רימונים", לא נפגע. המטען התפוצץ ברכב של שכניו בעיר אלעד. בחודש נובמבר האחרון נשרף רכב אחר מתחת לביתו. החשד: ארגון פשיעה עומד מאחורי המקרים

  מטען חבלה התפוצץ לפנות בוקר (ה') ברכב ברחוב ניסים גאון באלעד, סמוך לביתו של קצין המודיעין של בית הסוהר "רימונים". נזק נגרם לרכב ולרכב נוסף שחנה בסמוך. לא היו נפגעים באירוע והמשטרה פתחה בחקירה. בחודש שעבר נשרף רכב אחר מתחת לביתו של הקצין.

   

  בשני המקרים, הרכבים שנפגעו היו של שכנים של הקצין - אך הכוונה הייתה לאיים עליו. הקצין, בדרגת רב-כלאי, היה מאובטח ולכן האחראים להטמנת המטען לא הצליחו להגיע לרכבו. בשב"ס רואים בחומרה את המעשה, ובדומה לאירועי הירי לעבר מתקני שירות בתי הסוהר בחודש שעבר, החשד הוא שמאחורי האירועים עומד ארגון פשיעה כלשהו. מאז הירי לעבר בתי הכלא, אסירי ארגוני הפשיעה מנוידים בין בתי הכלא השונים.

  הרכב שהתפוצץ סמוך לביתו של קצין שב
  הרכב שהתפוצץ(צילום: דוברות שב"ס)

  שריפת רכב ליד ביתו של קצין שב
  האירוע מהחודש שעבר שבו נשרף רכב אחר ליד ביתו של הקצין(צילום: דוברות שב"ס)

  בעקבות אירועי הירי הללו, בבית המעצר הדרים ובכלא איילון, המשטרה פתחה בגל מעצרים של חשודים המקושרים לארגון הפשע של קוטייר עודה. לפי החשד, אירועי הירי בוצעו כנקמה על כך שעודה לא הורשה לצאת להלוויית אחיו.

   

  עם זאת, ביום ראשון השבוע בית משפט השלום בראשון לציון הורה לשחרר למעצר בית את שני החשודים המרכזיים במעורבות בירי לעבר מתקני שב"ס. שלושה חשודים נוספים שוחררו כבר לפני כן למעצר בית - כך שהמשטרה נותרה ללא אף חשוד בתיק תחת מעצר. קוטייר עודה ואחיו, שרחביל עודה, הובאו בסופו של דבר לבקר, בנפרד, את קבר אחיהם בג'לג'וליה.

   

  בחודש אוקטובר האחרון התרחש אירוע דומה לזה שהתרחש היום, כאשר מטען חבלה התפוצץ ברכבה של קצינה בשב"ס בעת שחנה סמוך לביתה בנתניה. נגרם נזק, אך איש לא נפגע. הקצינה משמשת כמפקדת אגף בכלא רימונים, ובשל החשד שהרקע לאירוע הוא תפקידה בכלא, הוצמדה לה אבטחה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים