שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  "רבני הטרור" נגד המדינה: מחריבים אותנו מבפנים
  מי שלא מכיר במדינת ישראל ובמוסדותיה, מסכן את קיומנו גם אם הוא מתפלל שלוש תפילות ביום. דרכו של הימין הקיצוני ורבניו הוא אך העתק (קטן וחלש, בינתיים) של שיטות הטרור המוסלמיות נגדנו. הם בטוחים שינצחו, אבל אני בטוח שהם יובילו אותנו ל"חורבן ביתר" השני

  אינני יודע דבר על הנערים שנעצרו ועל קודמיהם; האם הם קשורים למעשי קנאות אלימים או לא, ולפיכך, אין בדברים הבאים שום עמדה אישית ביחס אליהם. אבל אני יודע בבירור שיש קנאות מאורגנת עם הדרכה מדויקת איך לשתוק בכל החקירות, ויש לה השראה "תורנית-רבנית" הכוללת "היתרים" לחילול שבת כדי לעמוד מול השב"כ, ולהמשיך את המלחמה הקנאית נגד הערבים בארץ באשר הם, מבלי להתחשב כלל במוסדות מדינת ישראל ובמערכת הביטחון שלה.

   

  << הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. היכנסו >> 

   

  נקודת המוצא הקנאית היא שלילה מוחלטת של סמכויות המדינה, ואי הכרה בלגיטימיות של מוסדותיה - כנסת וממשלה, צבא ומשטרה ושב"כ - שכולם בגדר "רשעים".

   

  קראו עוד בערוץ היהדות :

   

  הרקע "התורני" כתוב ומסודר בספרים כמו "תורת המלך", שבו כל איש הלכה אמיתי יכול לגלות בקלות רבה היכן הם סוטים מן התורה ומן ההלכה, והולכים בדרכי "שמעון ולוי" נגד יעקב אבינו.

   

  אל תפגעו במערכת הביטחון

  חופש הביטוי מסייע בידם להפיץ את רעיונותיהם כמעט ללא הפרעה. אל תטעו: "הפיתרון" שלהם לבעיה הפלסטינית הוא פשוט העתק (קטן וחלש בינתיים) של שיטות הטרור והג'יהאד המוסלמיות נגדנו. מטרת הטרור היא זריעת פחד וחוסר ביטחון, שיביאו את האוכלוסייה האויבת לעזוב ולברוח – וככל שירבו ההרוגים כך תגבר הבריחה.

   

  ישיבת פרי הארץ ()
  ישיבת "פרי הארץ"

   

  חומת ההגנה הישראלית מפני הטרור היא מערכת הביטחון, ובמיוחד שירות הביטחון הכללי שסיכל רק השנה מאות פיגועים. והנה, לנגד עינינו, מנהלים עורכי דין ידועים ומוכרים מערכה נגד שיטות החקירה של השב"כ, בסיוע מובהק של הקו הליברלי במערכת המשפט.

   

  עורכי הדין האלה יודעים היטב, שחשיפת שיטות החקירה של השב"כ ופסילתן יביאו לכך שגם מול הטרור הערבי לא יוכל השב"כ לפעול כראוי, מפני שהליברליות המשפטית לא תוכל להבחין בין חשודים יהודים לבין חשודים ערבים.

   

  אם ייחלש חלילה השב"כ במלחמתו נגד הטרור האיסלאמי, יתגברו מאוד הפיגועים. החולשה הזאת תחזק את הקנאים, ש"רק הם יודעים לטפל בערבים", רבים יתגייסו ל"מלחמת הקודש" שלהם, וכל זה יוביל לכאוס (בדומה לסוריה), במיוחד ביהודה ובשומרון.

   

  ה' לא רוצה את קנאותם של שמעון ולוי

  הקנאים בטוחים שהם ינצחו, ואני בטוח שהם יובילו אותנו שוב ל"חורבן ביתר". כמו בסוריה נגד דאע"ש, תתארגן קואליציה בינלאומית להגנת הפלסטינים, והקנאים יגרמו לחורבן ההתיישבות היהודית בשומרון, ואולי גם ביהודה.

   

  כמו שאמרתי על המחתרת היהודית (כבר לפני 35 שנה) – "הפצצות באוטובוסים הערביים הונחו מתחת למפעל ההתיישבות היהודית". מול רבני הקנאים בקבר יוסף (בוויכוח חד-פעמי), התרעתי שאם תהיה כאן "ישיבת שמעון ולוי", לא נהיה בקבר יוסף, כי אין ה' רוצה בקנאותם של שמעון ולוי.  

   

   

  וכך גם עכשיו: אם ניגרר חלילה לדרך הקנאים, ינצחו המוסלמים הקנאים, ויישובינו ייחרבו, חס ושלום. לכן הקנאים הם לא "ימין קיצוני" אלא "שמאל קיצוני" לצורך העניין, שהרי אין כמעט שום הבדל ביניהם לבין שוללי זכות קיומה של מדינת ישראל מהצד "האחר".

   

  מי שלא מכיר במדינת ישראל ובמוסדותיה הנבחרים, מסכן את עצם קיומנו גם אם הוא מתפלל שלוש תפילות ביום. יתר על כן, מי שאוחז בדרכי הטרור של האיסלאם הרדיקלי, הרי הוא דומה למי שהמיר את דתו והתאסלם חלילה, ודווקא לג'יהאד. ולבסוף, לעומת הקנאים, החרדים האנטי-ציוניים נדמים כ"צדיקים", כי הם לכל הפחות לא נוטלים נשק לידיהם.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים