שתף קטע נבחר

יאיר נתניהו נגד שלום עכשיו: "מצדדים ברוצחים, לכו לעזאזל"

בנו של ראש הממשלה צייץ ש"השמאלנים סוגדים לגנרלים ואז קוראים לנו פאשיסטים" ומכאן החל ויכוח טוויטר מול החשבון של הארגון: "בתור נציגי גרמניה, אני חייב לשאול. מה הקטע לנסות להעביר את האחריות על השואה אלינו?"

 

יאיר נתניהו (צילום: יריב כץ)
יאיר נתניהו(צילום: יריב כץ)

יאיר נתניהו ממשיך לעורר סערות ברשתות החברתיות: עימות שהתנהל היום (ג') בטוויטר בין בנו של ראש הממשלה לבין מפעילי החשבון של תנועת שלום עכשיו גלש להאשמות על תמיכה באויבים ואנטישמיות.

 

חילופי הדברים החלו אחר הצהריים לאחר שיאיר נתניהו צייץ: "השמאלנים סוגדים לגנרלים ואז קוראים לנו פשיסטים?!". בשלום עכשיו הגיבו לו לציוץ: "חוץ מלכתוב ולהתבכיין על שמאלנים 24/7, חשבת פעם להביע עמדה מקורית ועניינית פעם בחיים שלך? תוכיח פעם אחת שיש לך עוד משהו באישיות חוץ משנאה".

 

 

נתניהו לא נותר חייב ומכאן הלך הוויכוח התלהט: "לכם יש עמדה מקורית שלא מוכתבת מממשלת גרמניה והאיחוד האירופי?!".

שלום עכשיו: "ביקורת קצת מצחיקה ממי שהערכים שלו תואמים את ממשלת גרמניה של שנות השלושים, לא?".

נתניהו: "בתור נציגי ממשלת גרמניה בישראל, אני חייב לשאול. מה הקטע שלכם לנסות להעביר את האחריות על השואה והנאצים מכם, אלינו היהודים בישראל?".

שלום עכשיו: "הופה, נפתחנו. בתור יהודים אנחנו חייבים לשאול, מה הקטע שלך עם להעלות תכנים אנטישמיים לרשת ולככב באתרים אנטישמיים כמו daily stormer? והאם מדברים גם בבית על תרומות מממשלת גרמניה או שאסור לתאם עדויות בפרשת הצוללות?".

 

נתניהו: "ובתור 'יהודים' למה אתם תמיד מצדדים באויבנו הפלסטינים שרוצחים יהודים כמעט כל יום?".

שלום עכשיו: "אז לדבריך שלום עכשיו נאצים מצדדים ברוצחי יהודים, נציגי האויב. ואחר כך טוען שאנחנו מוציאים דיבה. בסדר".

נתניהו: "זה לא אתם שקראתם לי עכשיו נאצי? טוב יאללה נמאסתם עליי. Go to hell (לכו לעזאזל)".

 

בתקופה האחרונה הרבה נתניהו הבן לפרסם ברשתות החברתיות תכנים שנויים במחלוקת. בחודש שעבר חסמה פייסבוק את הפרופיל שלו ל-24 שעות לאחר שמתח ביקורת על מדיניות סינון התכנים של החברה בפוסט שפרסם.

 

בנובמבר האחרון הוא שיתף בחשבון הפייסבוק שלו כרזה שבה נראית תמונתה של המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, דינה זילבר, בעיבוד מחשב לכרזה המבוססת על סרט אימה. בפוסט שפרסם באוגוסט כתב נתניהו בפייסבוק כי "הנבזיות של הבולשביקים מהשמאל בקריאה 'נאצים', 'פשיסטים' כלפי הימין (שהוא הוא המחנה הליברלי האמיתי בישראל), אינה דבר חדש. הרי גם לז'בוטינסקי הם קראו 'ולדימיר היטלר' (ולדימיר היה שמו הפרטי)".

 

במאי האחרון, על רקע חילופי המהלומות המילוליות בין אביו לבין נשיא טורקיה רג'פ טאיפ ארדואן, העלה יאיר נתניהו פוסט בחשבון האינסטגרם שלו ובו תמונת דגל טורקיה לצד הכיתוב "Fuck Turkey". בקיץ שעבר הוא שיתף קריקטורה שכותרתה "שרשרת המזון" ובה נראה המיליארדר היהודי-הונגרי ג'ורג' סורוס, לצד איש-לטאה ודמות נוספת. לצדם, בהמשך "שרשרת המזון", נראים ראש הממשלה לשעבר אהוד ברק כששטר לצדו, וכן שניים ממארגני המחאה הקבועה בפתח תקווה - אלדד יניב ומני נפתלי.

 

במקביל מנהל נתניהו הליך משפטי מול מכון מולד בעקבות תביעות לשון הרע הדדיות שהגישו זה כנגד זה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: מוטי קמחי
יאיר נתניהו
צילום: מוטי קמחי
מומלצים