שתף קטע נבחר

עברו מבחן ריסוק בהצלחה: טויוטה קורולה ומאזדה 3

טויוטה קורולה ומאזדה 3, מהמכוניות החשובות לשוק הישראלי, זכו בציון מרבי של חמישה כוכבים במבחני ריסוק שערך ארגון הבטיחות האירופאי EuroNCAP. גם רנו, פולקסווגן, לקסוס ואודי זכו לציון מרבי

ארגון הבטיחות האירופאי EuroNCAP פרסם תוצאות מבחני ריסוק לשבעה דגמים חדשים, בהם כמה מכוניות חשובות במיוחד לשוק המקומי דוגמת טויוטה קורולה וראב4 המשווקות כאן ומאזדה 3 החדשה שתנחת אצלנו רק בספטמבר. כולן זכו לציון מרבי של חמישה כוכבים.

 

 

מייקל ואן רנטיגן, מזכ"ל הארגון, אמר כי "זה מעודד לראות שכל הדגמים שהחדשים שנבחנו זכו לציון מרבי, ללא קשר לגודל המרכב, סוג הרכב או יחידת ההנעה בה הוא מצויד. יותר ויותר יצרניות רכב מציעות אבזור בטיחות תקני שעד לפני שנים ספורות לא הוצע אפילו כאופציה".

 

טויוטה ראב4 מבחן ריסוק ()
טויוטה ראב4

 

טויוטה קורולה נבחנה במרכב האצ'בק הפופולארי ביותר בשוק האירופאי, וזכתה לציון מרבי עם הגנה של 95% למבוגרים, 84% לילדים, 86% להולכי רגל ו-77% למערכות בטיחות. ראב4 זכה להגנה של 93% על מבוגרים, 87% על ילדים, 85% על הולכי רגל ו-77% על מערכות הבטיחות.

 

טויוטה קורולה מבחן ריסוק ()
טויוטה קורולה

מאזדה 3 מבחן ריסוק ()
מאזדה 3

 

מאזדה 3 החדשה שהחלה שיווק באירופה נבחנה אף היא במרכב האצ'בק, וזכתה אף היא בחמישה כוכבים עם דירוג גבוה בהגנה על מבוגרים - 98%. הדירוג לילדים עומד על 87%, להולכי רגל 81% ו-73% למערכות הבטיחות. רנו קליאו החדשה - שאף היא צפויה לנחות בישראל בחודשים הקרובים - זכתה לציון הגבוה ביותר מבין הנבחנים בהגנה על ילדים: 89%. על מבוגרים 96%, להולכי רגל 72% ו-75% למערכות הבטיחות. רכב הפנאי הקטן של פולקסווגן, ה-T-קרוס, קיבל 97% על מבוגרים, 86% לילדים, 81% להולכי רגל ו-80% למערכות הבטיחות.

 

רנו קליאו מבחן ריסוק ()
רנו קליאו

 

אחרונים הם שני רכבי הפנאי של מותגי היוקרה. לקסוס UX הקטן זכה ב-96% בהגנה על מבוגרים, 85% לילדים, 82% להולכי רגל ו-77% למערכות הבטיחות. אודי e-טרון החשמלי: הגנה של 91% על מבוגרים, 85% על ילדים, 71% להולכי רגל ו-76% למערכות הבטיחות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ynet רכב בפייסבוק
לוח winwin
מומלצים