שתף קטע נבחר

גיבוי רבני לרב הראשי: המשך לומר את דעתך נגד "מהרסי הדת"

מנהיגה הרוחני של ש"ס, מבכירי הרבנים החרדים, פרסם בביטאון התנועה מכתב תמיכה ברב יצחק יוסף, בעקבות חשיפת ynet על דבריו נגד מאות אלפי עולי ברה"מ לשעבר: "חזק ואמץ, אל תירא ואל תחת. תפקידך להתריע נגד הקמים על תורת ישראל"

הרב שלום כהן (צילום: יעקב כהן ) (צילום: יעקב כהן )
הרב שלום כהן(צילום: יעקב כהן )

 

גיבוי רבני ראשון לרב הראשי על דבריו נגד העולים הלא יהודים: בעקבות חשיפת ynet את הסרטון בו נראה הרב יצחק יוסף מכנה מאות אלפי ישראלים "גויים שונאי דת" והסערה שפרצה לאחריה, שיגר מנהיגה הרוחני של ש"ס, הרב שלום כהן, מכתב חיזוק לעמיתו, "הראשון לציון", בו קרא לו להמשיך לבטא את עמדתו נגד "מהרסי הדת", מבלי לחשוש ולהירתע מהביקורת. למכתב המלא - לחצו כאן

 

<< הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות . היכנסו >>  

 

 

 

עיתון "הדרך", ביטאונה הרשמי של ש"ס, פרסם הבוקר את דבריו של הרב כהן, נשיא מועצת חכמי התורה של התנועה, שכתב כך: "שמעתי בצער רב את אשר עוללו לכבודו, על אשר דיבר בכאב נוכח העלייה של אינם יהודים לארץ ישראל. ויודעני נאמנה כי יש בתוך אנשי העלייה יהודים יראים ושלמים ולא לזאת כוונתו, אלא לאותם רבים שאינם יהודים העולים לארץ הקודש".

  

 

"חזק ואמץ, אל תירא ואל תחת. לך בכוחך זה והושעת את ישראל, כאשר הייתה באמנה אתכם מימים ימימה, לגדור ולשמור על ביצור חומות הדת ושמירת כרם ישראל, ובדרכו הקדושה של אביו מרן רבינו זי"ע (הרב עובדיה יוסף – ק"נ). זהו תפקידו של הרב הראשי, לעמוד בשער ולהתריע בגאון ובעוז נוכח מהרסי הדת הקמים על תורת ישראל".

 

 

 

  (ביטאון ש"ס)

 

 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: יעקב כהן
הרב שלום כהן
צילום: יעקב כהן
מומלצים