שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  משה נאור מתמודד (מול עצמו) על הניהול האמנותי של תיאטרון חיפה

  הבמאי הצעיר, שחתום בין היתר על הפקות מצליחות כמו "משפחת ישראלי" ו"הכתובה", הוא לעת עתה המתמודד היחיד על התפקיד

  הוועדה לבחירת מנהל אמנותי לתיאטרון חיפה בראשותו של אורי עופר תתכנס מחר, יום ד', לפגישה עם הבמאי משה נאור, בה תידון מועמדותו לתפקיד. נאור, 37, בוגר תיאטרון צה"ל והסטודיו למשחק של ניסן נתיב ואחד הבמאים הצעירים המוערכים בארץ, הוא למעשה היחיד שהגיע לקו הגמר. פניות שנעשו בין היתר לשמואל הספרי, משה קפטן, ערן בניאל ורוני ניניו נענו בשלילה. בשיחה עם ynet אישר נאור את קיומה של הפגישה ואמר: "במידה והתיאטרון יעמוד בדרישות שהצבתי, אשמח לקחת על עצמי את התפקיד. תיאטרון חיפה ידע ימים גדולים, ואם תהיה לי אפשרות להחזיר אותו לעשייה אני אעשה זה ובגדול. לצורך כך צריך קודם כל לראות מה האמצעים שיעמדו לרשותי ומה רמת חופש הפעולה שתינתן לי".

   

  נאור, החל את דרכו כשחקן בתיאטרון הבימה ומאוחר יותר פנה לבימוי. ברשימת ההפקות עליהן הוא חתום כבמאי אפשר למנות בין היתר את "הכתובה" ו"שמנה", בתיאטרון הקאמרי, "נודניק" בתיאטרון הבימה ו"משפחת ישראלי" שעלתה בתיאטרון חיפה לצד הבלחות בצוותא ("ג'ונגול"), שם הקים את קבוצת הצעירים, הפקות של הסטודיו למשחק ניסן נתיב וההצגה "פופקורן", שעלתה בסטודיו למשחק של יורם לוינשטיין.

   

  את תגובותיהם של דרור גרבר, המנכ"ל הנכנס של התיאטרון ויו"ר הועד המנהל, דני נישליס, לא ניתן היה להשיג עד פרסום הכתבה. תיאטרון חיפה מתנהל מזה חודשים ארוכים ללא מנהל אמנותי. אחרי סיום עבודתו של עודד פלדמן, בעקבות משבר ביחסים מול יו"ר הוועד המנהל, דני נישליס, התיאטרון מתפקד רק בקושי. מרבית עובדיו פוטרו, ולהקת השחקנים הקבועה, אליה נשלחו מכתבי פיטורים, שתוקפם בוטל בעקבות התערבות הסתדרות העובדים, מושבתת.

   

   

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  לאתר ההטבות
  מומלצים