שתף קטע נבחר

מהפך בראשל"צ: ניצן הולך הביתה אחרי 25 שנה

"חבר'ה, עוד כמה דקות זה יהיה רשמי. חכו עם החגיגות", הפציר דב צור בעשרות הפעילים שהגיעו לביתו. בסופו של לילה כבר לא היו מחלוקות: צור גבר על ראש העיר בהפרש קטן

אחרי 25 שנים בראשות העיר ראשון לציון, מאיר ניצן הולך הביתה. בתום ספירת 309 הקלפיות הלילה (יום ד') בעיר, עולה כי דב צור זכה ב-52.3 אחוזים מהקולות בעוד ניצן קיבל 47.7 אחוזים מקולות הבוחרים. ניצן הודיע שיפרוש מהחיים הפוליטיים.  

 

בחירות 2008 - הסיקור המלא

  

רחוב דובנוב השקט הפך הלילה לאחד המקומות הרועשים ביותר בראשון לציון. מביתו של ראש העיר המסתמן, דב צור, בקעו קולות שמחה רמים. "בואו להיכל לעשות חגיגה ליום הגדול שלנו", צעק אבי ארזי, עוזרו הצמוד של ראש העיר המיועד.


דב צור חוגג עם בני משפחתו (צילום: אבי מועלם) 

 

צור נראה נרגש על סף עילפון. הוא התפנה לרגע מהשמחות והלך לחדר צדדי עם רב שמקורב אליו, כדי לומר כמה פסקי תהילים לפני שהוא יוצא למשימה החשובה בחייו. על הדרך, הוא מחשב בראשו כבר את הקואליציה העתידית, את מי ימנה לסגנו ומי ישאר באופוזיציה.

 


 

"חבר'ה, עוד כמה דקות זה יהיה רשמי. חכו עם החגיגות", הפציר צור בעשרות הפעילים שהגיעו לביתו, אבל גם הוא יודע כי שום דבר לא ישנה את התוצאות: אחרי 13 שנים באופוזיציה הוא זוכה בתפקיד הנחשק ויודע כבר מה הוא יעשה. "עוד היום הולכים לקומה החמישית בבניין העירייה. אני רוצה שהכל ישאר בשלמותו", אמר לחבריו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: גיל יוחנן
ניצן. שלט בעיר 25 שנים
צילום: גיל יוחנן
צילום: אבי מועלם
צור מנצח. 13 שנים באופוזיציה
צילום: אבי מועלם
מומלצים