שתף קטע נבחר

דנילוביץ' ניצח בבאר-שבע: אל תטעו בבייביפייס

רוביק דנילוביץ' ניצח בבחירות עם 60.4 אחוזים מהקולות, לעומת 30 אחוזים שקיבל ראש העיר יעקב טרנר. "נבנה תוכנית עבודה מסודרת לטווח הארוך. בעוד מספר שנים יראו את השינוי בבאר שבע", הבטיח במסיבת עיתונאים לאחר הניצחון

אווירת החג לא משה הבוקר (יום ד') מאנשי המטה של רוביק דנילוביץ', המועמד לראשות העיר באר שבע, שניצח בבחירות עם 60.4 אחוזים מהקולות, לעומת 30 אחוזים שקיבל ראש העיר יעקב טרנר. 

 

הבית שלכם - הפתק שלכם: 

 

במסיבת עיתונאים שערך היום הודה דנילוביץ' בקול צרוד לראש עיריית באר שבע היוצא, יעקב טרנר, על שירותו הציבורי, על פיתוח העיר, ההקרבה והמסירות. הוא סיפר כי טרנר התקשר אליו, והציע לו סיוע. "בהחלט איעזר בו", ציין דנילוביץ', "ביקשתי שבעוד מספר ימים נשב לשיחה אישית ומקצועית. כולנו יחד עם הפנים קדימה".

 

דנילוביץ' התייחס למתנדבים ולפעילים הרבים במטה הבחירות שלו: "זאת היתה תנועה עממית שקמה מכל שכבות האוכלוסייה והדעות הפוליטיות, כולם רצו להיות חלק מהשינוי והדרך החדשה. איני נקמן או פנקסן, מה שהיה - מאחורינו. אל תטעו בבייביפייס שלי - אני אמנם צעיר, אך בעל התפקיד עם הניסיון המוניציפאלי הגדול ביותר".


דנילוביץ' במסיבת העיתונאים (צילום: הרצל יוסף)

 

על תוכניותיו לעתיד אמר: "נבנה תוכנית עבודה מסודרת לטווח הארוך. בעוד מספר שנים יראו את השינוי בבאר שבע. צריך למצב את העיר הזו כבירת הנגב, כמטרופולין. זה יקרה בעשור הקרוב, אך את חלק מהתוצאות ניתן יהיה לראות כבר בקדנציה הזו".

 

פעילי המטה של דנילוביץ' היו דרוכים במשך כל הערב וקראו קריאות שמחה, לנוכח סקר טלפוני בקרב 1,200 בוחרים שערך מכון השווקים "פנורמה" עבור רדיו דרום, שקבע כי דנילוביץ', ניצח עם 55-59 אחוזים מהקולות. לפנות בוקר התבררו התוצאות הסופיות - לפיהן זכה דנילוביץ' ביותר מ-60 אחוז מהקולות, לעומת כ-30% לטרנר.


הפעילים חוגגים, אמש (צילום: הרצל יוסף) 

 

במסיבת העיתונאים הודה דנילוביץ' בקול צרוד לראש עיריית באר שבע היוצא, יעקב טרנר, על שירותו הציבורי, על פיתוח העיר, ההקרבה והמסירות. הוא סיפר כי טרנר התקשר אליו, והציע לו סיוע. "בהחלט איעזר בו", ציין דנילוביץ', "ביקשתי שבעוד מספר ימים נשב לשיחה אישית ומקצועית. כולנו יחד עם הפנים קדימה".

 

על תוכניותיו לעתיד אמר: "נבנה תוכנית עבודה מסודרת לטווח הארוך. בעוד מספר שנים יראו את השינוי בבאר שבע. צריך למצב את העיר הזו כבירת הנגב, כמטרופולין. זה יקרה בעשור הקרוב, אך את חלק מהתוצאות ניתן יהיה לראות כבר בקדנציה הזו".


  

אתמול, כשטרנר חש בהפסד המתקרב, הוא הודה לפעיליו על עבודתם במהלך קמפיין הבחירות, ואמר: "אני משבח אתכם ומודה לכם, אם יש פה כישלון הוא שלי, אך זה לא סוף העולם, מחר הוא יום חדש".

 

חוגגים ניצחון

מצד שני, פעיליו של דנילוביץ' פתחו בחגיגות עוד לפני שקיבלו את התוצאות הסופיות. "אני מאושרת", אמרה אחת הפעילות. "כל היום היה כאב

בטן ועכשיו הוא עבר. טרנר עשה את שלו, אבל צריך לפנות את מקומו לכוח צעיר".

 

צביה שוורץ, עוד פעילה במטה, אמרה: "מדובר בניצחון הרוח על הלכלוך וההכפשות, מפני שכל הפעילות במטה שלנו הייתה מבוססת על התנדבות טהורה".

 

דוברו של דנילוביץ', נסים ניר, מסר: "עברנו מערכת בחירות מאוד קשה, לשיא הגענו במודעת האבל שהתפרסמה אתמול שהודיעה כביכול על מותו של טרנר - וברור לנו חד משמעית מאיפה זה יצא.

רוביק לא הסתנוור מהסקרים ועבד עד השעה 22:00 בדיוק". 


פורסם לראשונה 11/11/2008 22:46

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דנילוביץ'. מאושר
צילום: הרצל יוסף
טרנר. הציע לסייע
צילום: הרצל יוסף
מומלצים