שתף קטע נבחר

גם טרה וחוגלה קימברלי מעלות מחירים

המחירים לא מפסיקים לעלות: חוגלה קימברלי תייקר את מותגי נייר הטואלט שלה ואת מוצרי ניקול בימים הקרובים ב-7%-15%. גם טרה צפוייה להעלות מחירים בזמן הקרוב. חוגלה קימברלי: "צפוייה גם עלייה במחירי החיתולים במהלך הקיץ"

עליות המחירים נמשכות: חוגלה קימברלי מצטרפת לתנובה, שטראוס, פרוקטר אנד גמבל ויוניליוור ותעלה גם היא מחירים. בחברה מסרו ל-ynet כי במהלך הימים הקרובים תעלה מחירים בשיעור של 7% עד 15%.

 

<< החומוס והשוקו מתייקרים: שטראוס מעלה מחירים

 

"עליית המחירים נובעת מהתייקרות דרמטית בעלויות חומרי הגלם המשמשים לייצור כמו תאית, גרגירי ספיגה ובד בלתי ארוג המבוססים על נפט, אנרגיה מגז טבעי", מסרו בחברה. "מחירו של נייר טואלט לילי יעלה ב-7%, מחירו של נייר טואלט שמורת טבע ומולט יעלה ב-10% ושאר מוצרי ניקול יתייקרו בשיעור שבין 7%-10%". לפי חוגלה קימברלי, שמשווקת גם את חיתולי האגיס וטיטולים: "צפוייה גם עלייה במחירי החיתולים במהלך הקיץ".

 

גם חברת טרה מסרה בתגובה ל-ynet שתייקר בקרוב את המחירונים שהיא מגישה לרשתות השיווקץ מטרה נמסר: "לאור העלייה במחירי התשומות, אנו נאלצים לעדכן את המחירונים של מוצרינו. עדכון יצא בימים הקרובים". נראה כי עליית המחירים כאן באה גם בעקבות העלייה הצפוייה במחירי החלב שבפיקוח.

 

משוקו ועד טונה הכל מתייקר

שטראוס הודיעה בשבוע שעבר שתעלה את מחיריה ב-3%-15%. מוצרי קפה עלית ושוקולית יתייקרו בכ-13%, סלטי אחלה יתייקרו בממוצע בין 3.5% ל-4.7%. מוצרי יוטבתה יתייקרו בין 5% ל-7%, הממתקים והעוגות של שטראוס עלית יתייקרו ב-5%, והוופלים (בפלות) 350 גר' יתייקרו ב-15%.

 

תנובה מעלה את מחירי מוצריה ב-5%-7% וכן את מוצרי סנפרוסט, מעדנות, טירת צבי ומאמא עוף. גםמחירי מוצרי יוניליוור כמו המרגרינה, המיונז (תלמה והלמנ'ס), החטיפים המלוחים, חטיפי השוקולד של ורד הגליל, ומוצרי הטיפוח כמו דאב, לא יוותרו מאחור ויעלו בשיעורים של 4%-12% בממוצע. 

  

מוצרי טונה סטארקיסט יתייקרו גם הם, בשיעור שבין 5% עד 15%. מוצרי הכביסה של פרוקטר אנד גמבל יתייקרו בכ-5%, ושמפו פאנטן גם הוא של פרוקטר, יתייקר ב-3%. זאת אחרי שפרוקטר אנד גמבל העלתה כבר באפריל את מחירי חיתולי פמפרס וסכיני הגילוח ג'ילט בשיעור ממוצע של 4%.

  

הסיבה שהחברות נתנו להתייקרויות, הן המגמה העולמית לעליית מחירים, שמייקרת את מחירי חומרי הגלם והאריזה, וקשורה גם בהתייקרות הנפט בעולם. כל ההתייקרויות האלה באות על רקע העלייה במחיר הדלק בישראל, שזינק ל-7.62 שקלים לליטר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
חוגלה קימברלי: נייר הטואלט, החיתולים ומוצרי ניקול מתייקרים
טרה, בקרוב תפרסם מחירונים חדשים
צילום: ברוך רוי
מומלצים