שתף קטע נבחר

בגלל החרם: תנובה יצאה במבצעים נוספים

הסטודנטים הכריזו על חרם ותנובה מכריזה על עוד מבצעים. החברה יוצאת במבצע שלישי: 2 מוצרים ב-10 שקלים. במגה ובשופרסל מסרו כי אין שינוי במכירות מוצרי תנובה, רמי לוי מדווח על ירידה של4% ועלייה במכירות שטראוס וטרה

במקביל לחרם שהוכרז אתמול בערב על מוצריה, חברת תנובה יוצאת היום (ג') בעוד מבצע לחגים: 2 מוצרי חלב ב-10 שקלים. זאת אחרי שכבר הכריזה על מבצע הגדלת אריזות ב-10%-20% לפני יותר משבועיים, ויצאה במבצע נוסף אתמול: "השני בחצי מחיר". כרגע, לא ניכרת ירידה משמעותית במכירות בעקבות החרם.

 

 

תנובה מציעה כעת מבצע של 2 מוצרים ב-10 שקלים על כל גביעי הגבינה הלבנה והקוטג', בכל אחוזי השומן, באריזות 250 גרם (שמוגדלות כעת). אתמול יצאה במבצע "השני בחצי מחיר" על גבינת עמק ארוזה, יופלה פרי, יופלה דיאט, שוקו שקיות, מוצרי גבינות לבנות פיראוס במדף ומעדנים נוספים. תנובה אף ממשיכה עם מבצע האריזות המוגדלות של חלב, חלב מהדרין, חלב מועשר, קוטג' וגבינה לבנה. לפני כשבועיים גם טרה יצאה במבצעים לחג, ואחריה הכריזה גם שטראוס על מבצעים.

 

עוד מוקדם לקבוע, אך נראה כי המבצעים של תנובה מצליחים לרכך את פגיעת החרם שהכריזה אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת ת"א. ברשתות המזון הגדולות אמרו הבוקר ל-ynet כי אין ירידה במכר הכמותי של מוצרי תנובה. זו לא בהכרח בשורה מצוינת לתנובה, שכן כמותית, המכירות שלה היו אמורות לעלות לנוכח המבצעים האטרקטיביים שהמחלבה מציעה.

 

מגה ורמי לוי: עלייה במכירות שטראוס

בשופרסל מסרו ל-ynet כי אין ירידה במכירות מוצרי תנובה בסניפי הרשת. במגה מסרו כי לפני נתוני אמש והבוקר, לא רואים שינוי במכירות, למרות המבצעים, אך רואים עלייה קלה במכירות של שטראוס.

 

ברשת קואופ מדווחים כי ישנם צרכנים שהצהירו בחנויות שלא יקנו תנובה, אך בפועל ישנה "ירידה מינורית" במכר. עוד מוסרים בקואופ שתנובה מצליחה לבלום את הירידה במכירות, באמצעות מבצעים.

 

רמי לוי מסר כי ישנה ירידה של 4% במכירות מוצרי תנובה, עלייה של 6% במכירות מוצרי החלב של שטראוס ועלייה של 7.5% במכירות הכמותיות של מוצרי החלב של טרה. "יש צרכנים שהכריזו אצלנו שלא יקנו תנובה, אך יצאו מהחנות עם חלב של תנובה", אמר ל-ynet. "רוב הצרכנים פשוט לא מבדילים בין החברות ולא יודעים לאיזו חברה שייך כל מוצר". ברשת מחסני כמעט חינם מסרו כי אין ירידה אלא אף עלייה במכר הכמותי של תנובה, בעקבות המבצעים.

 

יו"ר תנובה זהבית כהן הבטיחה כבר לפני יומיים שתנובה "תפתיע" את צרכניה במבצעים, בעת שיצאה אל משמרת מחאה שניצבה מול ביתה ברמת השרון.

 

מתנובה נמסר בתגובה כי "כמו שאמרנו, תנובה תמשיך ותציע מבצעים חדשים ומפתיעים לצרכנים שלנו. נמשיך להיות בדיאלוג מתמיד עם הצרכנים שלנו ואנחנו מעריכים את הנאמנות שלהם אלינו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
צילום: אוהד צויגנברג
שלטים של סטודנטים נגד תנובה
צילום: אוהד צויגנברג
סטודנטים מפגינים נגד תנובה
צילום: אוהד צויגנברג
משמרת מחאה מחוץ לסופר: "אל תקנו תנובה"
צילום: אוהד צויגנברג
צילום: אוהד צויגנברג
בינתיים אין ירידה משמעותית במכירות
צילום: אוהד צויגנברג
מומלצים