שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  מגזין טיסה של איזיג'ט מציג את ישראל של 1967

  חברת התעופה שמוציאה טיסות לואו-קוסט גם לישראל וממנה, מחלקת לנוסעיה מגזין טיסה שבו מפת ישראל ללא שטחי יהודה ושומרון והגולן. איזיג'ט: "זה מה שמוכר ע"י הקהילה הבינ"ל"

  מגזין הטיסה של חברת התעופה איזיג'ט, הפועלת בקוים מאירופה לישראל וממנה, מחולק לנוסעים כשמפת ישראל מאויירת ללא שטחי יהודה ושומרון והגולן.

   

  עוד בערוץ התיירות:

   

  חברת איזיג'ט מוציאה מגזיני תעופה (InFlight Magazine) אחת לחודש, בדומה לחברות אחרות, אולם במגזינים שלה נמצאת מפת יעדי החברה ובה גם ישראל אך בגבולות 1967, כלומר ללא השטחים ורמת הגולן. 

   

  מגזין טיסה הוא חוברת שלרוב נמצאת בכיס המושב שלפני הנוסע בטיסה, ומטרתו עדכון על יעדי הטיסה של החברה, הפצת מידע רלוונטי לנוסע ונחשב כאמצעי בידור שבו כתבות-צבע ש"מעבירות את זמן הטיסה".

   

  ברוב המגזינים התעופתיים נמצאת מפת יעדי החברה ועליה מצויינות נקודות המתייחסות לקוים שאליהם היא טסה. ייצויין כי איזיג'ט מפעילה טיסות בין תל אביב ללונדון, באזל וז'נבה באירופה, והחלה לפעול בישראל מסוף שנת 2009


  איפה השטחים החסרים? מפת ישראל במגזין איזיג'ט

   

  איזיג'ט היא אינה החברה היחידה בעולם שמראה את ישראל ללא שטחי הגדה המערבית והגולן, אולם חברת התעופה פועלת בישראל וממנה ותפוצת המגזין שלה גבוהה ביותר.

   

  מיליוני נוסעים טסים עם איזיג'ט כל שנה ונחשפים למגזין התעופה, שאותו רשאים הנוסעים לקחת כעותק המחולק ללא תשלום. בשנה שעברה הטיסה החברה 46 מיליון איש ל-500 יעדים ב-28 מדינות, כך שהחשיפה למגזין גבוהה ביותר.

   

  רק בשבוע שעבר אירע אירוע דומה שקושר דווקא את חברת אל על, ובו חולקו בשדה התעופה של מוסקבה עלוני טיסה הנושאים את לוגו החברה, וגם בהם מפת ישראל היתה ללא שטחי יהודה ושומרון והגולן.

   

  מחברת איזיג'ט נמסר: "המפה מראה את גבולות ישראל כפי שהם מוכרים על ידי הקהילה הבינלאומית".

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים