שתף קטע נבחר

המתלוננת נגד אפרתי: הרס לי את החיים

א', המתלוננת נגד ארז אפרתי ותובעת ממנו יותר מ-3 מיליון שקלים, העידה בדמעות במשפט הנזיקין: "יש לי הרבה התקפים של חרדה, אני מפחדת ללכת בחושך לבד. אני מרגישה שאני כל הזמן בוכה". אפרתי הפתיע מוקדם יותר כשהודה באשמתו. צפו בו מביע חרטה על מעשיו

משפט הנזיקין של המתלוננת א' נגד ארז אפרתי סיפק היום (ג') דרמה של ממש בבית המשפט המחוזי בתל-אביב. בשיאה, לאחר שאפרתי הודה שהוא אשם, עלתה המתלוננת להעיד בדמעות: "מאז שזה קרה, אני מרגישה שאני כבר לא אותו אדם. זה פשוט הרס לי את החיים".

 

 

בבית המשפט אמר אפרתי: "אני מלא אשמה ובושה וכאב על הנזק שגרמתי, ואני מאחל לקורבן שתטפל בעצמה ושתהיה חזקה ושתמשיך קדימה, אני מאוד מקווה".

 

דיווחים נוספים על יחסו של אפרתי למעשיו בעבר: 

ארז אפרתי בעליון: "חשבתי שהיא מחבלת"

ארז אפרתי ערער על העונש: "לא גרם נזק ממשי"

נדחה ערעור ארז אפרתי: "אזהרה למי ששותה"

 

היא סיפרה כי חייה השתנו ללא היכר, כולל חייה האישיים. היא שיתפה בגילוי לב את בית המשפט על הטראומה שעברה ושממנה היא לא מצליחה להתאושש. היא סיפרה שהיא כמעט לא יוצאת מהבית: "יש לי הרבה התקפים של חרדה, אני מפחדת ללכת בחושך לבד". מדי פעם עצרה את דבריה ופרצה בבכי.

 

 

היא אמרה שהיא לא רוצה לומר לאפרתי דבר: "אני לא רוצה לבקש שום דבר מבית המשפט. אני בת 24. אני מרגישה שאני כל הזמן בוכה, בדיכאון ואני לא מצליחה להיות שמחה אף פעם. כבר לא מרגישה נורמלית". היא המשיכה לספר על חייה החדשים, על החרדות ועל הקושי להירדם: "אני פשוט ישנה עם טלוויזיה חזקה". את זמנה הפנוי מנסה א' למלא בלימודים. עוד סיפרה על הקשיים שחווים גם הוריה.

 

יצא ממסיבת הרווקים שלו, ותקף

אפרתי, מאבטח הרמטכ"ל לשעבר, הורשע במסגרת הסדר טיעון בניסיון למעשה סדום ובתקיפה ונידון לשמונה שנות מאסר. בנובמבר 2009 יצא ממסיבת הרווקים שלו כשהוא שתוי, ותפס את המתלוננת - שנכנסה למכוניתה סמוך לנמל תל אביב. הוא הוציא אותה מהמכונית, גרר אותה לשיחים ושם היכה אותה, קרע את בגדיה וניסה לבצע בה מעשה סדום.

 

בתחילה הכחיש אפרתי שתקף את הצעירה, וטען כי רק רצה להטיל את מימיו. מאוחר יותר, במהלך המשפט, טען כי אינו אחראי לתקיפה משום שהורעל באלכוהול מזויף - אולם זנח בהמשך גם טענה זו, ובסופו של דבר הודה בביצוע המעשה, אך ערער על העונש שלטענתו היה חמור מדי.

 

לפני מספר חודשים הגישה א', הקורבן, תביעת נזיקין בסכום של יותר מ-3 מיליון שקלים בגין הנזקים שנגרמו לה באותו אירוע. לטענתה, היא סובלת מאז מסיוטים ומתקשה לתפקד.

 

היום הגיע אפרתי מבית הסוהר להעיד במשפט. עד כה הוא ניסה להמעיט בערך המקרה והכחיש, אולם הבוקר הפתיע את הנוכחים באולם: "בהתנהלותי חסרת האחריות הבאתי עצמי לאובדן שליטה וגרמתי לנזק ולפגיעה בנפשה, בגופה של הקורבן. איני צריך מומחים שיאשרו את זה, או חלילה שינסו לסתור את זה. די לי בעדותה של הבחורה המסכנה, די לי בזיכרונות שמחזיקים בראשי".

 

אפרתי המשיך בווידויו המפתיע: "אני מודיע ברגע זה, וסליחה אם אני מפתיע את עורך דיני, אין מחלוקת בהליך המשפטי, מבחינתי אין מחלוקת. אני לא מתכוון לסתור או להמעיט בחומרת הנזק. אני אקבל כל החלטה של בית המשפט, וכל סכום שינקוב, אינני יודע אם יש סכום שיכול לכסות את הנזק הנפשי שגרמתי".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אני אשם. עדות מפתיעה של ארז אפרתי
צילום: מוטי קמחי
מומלצים