שתף קטע נבחר

בתום שבוע של פרשיות: נתניהו מתהדר בהישגיו

בשעה שמעגל החקירות נסגר עליו עם גיוס עד מדינה, פרסם ראש הממשלה סרטון בערוץ הטלגרם שלו - שבו הציג את הישגיו מהשבוע החולף

 

 

 

זה היה שבוע רווי חקירות, מעצרים וגם עד מדינה חדש - מנכ"ל משרד התקשורת המושעה שלמה פילבר - שיעיד נגד מקורבו לשעבר, ראש הממשלה בנימין נתניהו. בסופו של השבוע הזה, פרסם הערב (יום ה') ראש הממשלה סרטון בערוץ הטלגרם שלו שבו התהדר בהישגיו בתחומי הביטחון והכלכלה.

 

"התחלתי את השבוע בועידת הביטחון העולמית במינכן, ראיתם אותי שם מציג הוכחות לתוקפנות האיראנית, אבל אני חייב להגיד לכם שהרגע המרגש ביותר היה כשאני וחברי המשלחת שרנו את התקווה באנדרטה לזכר 11 ספורטאינו שנרצחו במינכן. רגע מצמרר. חזרתי לארץ, טיפלנו בסידור מעמד הקייסים, המנהיגים הרוחנים של העדה האתיופית, סוף סוף צדק לאתיופים. המשכנו בייצוא הגז למצרים, עסקה אדירה שתכניס מיליארדים לכם, אזרחי ישראל לקופת המדינה. אני זכור את כל הספקנים וכל הפופוליסטים שאמרו 'זה לא יהיה'. טוב, אתם מוזמנים לאכול את הכובע".

 

עוד סיפר נתניהו על חנוכת האגף החדש והממוגן של בית החולים ברזילי באשקלון, "בשורה אדירה לכל תושבי האזור. הוא ציין כי השבוע נועד עם ראש המועצה לביטחון לאומי הבריטי, "אני לא יכול לספר לכם מה היה בשיחות האלה אבל דבר אחד אני יכול להגיד לכם - איראן הייתה במוקד. פגשתי מנהיגים נוצרים אוהבי ישראל, פגשתי מנהיגים יהודים מארה"ב אוהבי ישראל, את ועידת הנשיאים של הארגונים היהודים בארה"ב, ופגשתי שלוש משלחות של סנאטורים וחברי קונגרס, רפובליקנים ודמוקרטים, אהדה אדירה לישראל. ישראל חזקה בעולם". בסיום הסרטון התלוצץ נתניהו ש"מצא בעיה בתפקוד" והדליק את המנורה בחדר.

 

על נתניהו עבר שבוע לא פשוט. ביום ראשון זומנו לעדות שני בכירים לשעבר בלשכתו, במסגרת פרשת בזק. עוד באותו יום הוארך מעצרם של שאול אלוביץ' בעל חברת בזק, ושל ניר חפץ, לשעבר יועץ התקשורת של נתניהו. גורמים המעורים בתיק מעריכים כי גם ראש הממשלה נתניהו ייחקר בפרשה. ביום שלישי השבוע הודיעו המשטרה והרשות לניירות ערך כי החשודים בפרשת בזק פעלו באופן בוטה לשבש הליכי חקירה". עוד פורסם השבוע כי ניר חפץ והיועץ האסטרטגי אלי קמיר פנו לשופטת הילה גרסטל והציע לה את תפקיד היועץ המשפטי לממשלה, בתמורה לכאורה לסגירת תיק נגד שרה נתניהו.

 

בסרטון שפרסם נתניהו על רקע ההתפתחויות בתיקי בזק וההצעה לשופטת גרסטל, הוא תקף: "זו שערורייה, חלק ממסע רדיפה. מייצרים תיק בכל שעתיים - ומיד יש מבול של הדלפות כוזבות".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: ללא קרדיט
נתניהו מתוך הסרטון שפרסם
צילום: ללא קרדיט
מומלצים