שתף קטע נבחר

אדם סנדלר והווארד סטרן עולים לתורה

רוב המאזינים כנראה לא הבינו מה הם אומרים, אבל גם הם עצמם הודו שאין להם מושג: אדם סנדלר והווארד סטרן בירכו את ברכות העלייה לתורה במדויק, כשהם משחזרים את בר המצווה שלהם. "אנשים מודדים אותך עד כמה טוב אתה מצליח לשיר את השפה הסודית הזו"

 

על צבי שטרן כנראה לא שמעתם בתקשורת, אבל בבית הכנסת של הווארד סטרן הכירו אותו היטב. כנער הוא בילה שם שלוש שעות בשבוע, מידי יום, בניסיון ללמוד את פרשת בר המצווה שלו. לאחרונה יצא לו להעלות זיכרונות כואבים מהאירוע עם יהודי נוסף שחווה את החוויה, אחד בשם אדם סנדלר.

 

<<הכול על העולם היהודי - בפייסבוק של ערוץ היהדות. תעשו לנו לייק  >>  

 

בתוכנית הרדיו המגה-פופולרית שלו, "המופע של הווארד סטרן" (Howard Stern Show), אירח המגיש שאינו בוחל בפרובוקציות, את הכוכב היהודי, וביחד הם שחזרו את העלייה לתורה בעיקר דרך הברכות (בעברית צחה), והודו – שניהם גם יחד – שעד היום אין להם מושג מה אמרו שם.

 

הווארד סטרן ואדם סנדלר עולים לתורה ()
הווארד סטרן ואדם סנדלר עולים לתורה

 

"האם זו לא הסיטואציה הכי-הכי מוזרה שהייתה לך בכל ההופעה שלך?" שאל סטרן את סנדלר, שמבצע שיר בר מצווה בספיישל חדש ל"נטפליקס". "כן", הודה סנדלר, וסטרן אמר: "אנשים מודדים אותך עד כמה טוב אתה מצליח לשיר את השפה הסודית הזו בבר מצווה שלך".

 

סטרן סיפר לסנדלר כי עלה לתורה במרכז היהודי ברוזוולט, לונג איילנד. "הייתי צריך לשבת שם אחרי בית ספר כל יום, שלוש שעות ביום, ללמוד את השטויות האלו. ואני עדיין לא יודע מה לעזאזל זה אומר".

 

עוד תרבות בערוץ היהדות :

 

 

 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים