שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות

  טונה ויליגר מאיימת בתביעה נגד ארומה תל אביב

  חברת ויליגר תעשיות הודיעה לארומה ת"א ששרבוב שמה לפרשת הרעלת הטונה ללא הצדקה גרם לצניחה במכירות ולנזקים כספיים כבדים. החברה דורשת מארומה ת"א לפרסם התנצלות והכחשת כל פגם במוצר וכן לפצותה

   

  האזינו: שיחה עם משרדי ארומה תל אביב    (צילום: יריב כץ)

  האזינו: שיחה עם משרדי ארומה תל אביב    (צילום: יריב כץ)

  סגורסגור

  שליחה לחבר

   הקלידו את הקוד המוצג
  תמונה חדשה

  שלח
  הסרטון נשלח לחברך

  סגורסגור

  הטמעת הסרטון באתר שלך

   קוד להטמעה:

   

  טונה ויליגר נגד ארומה תל אביב: חברת ויליגר תעשיות מקבוצת נטו מאיימת לתבוע את ארומה תל אביב על פגיעה בשמה הטוב בעקבות סערת הרעלת הטונה.  

   

  >> לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים בכלכלה - הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו

   

  לא רק בארומה ת"א: נבדקים מקרי הרעלות טונה ברחבי הארץ

  אחרי האשפוזים, ארומה ת"א מחליפה את כל מוצרי הטונה: "לא לוקחים סיכון"

  שניים אושפזו לאחר שאכלו כריך טונה מארומה ת"א, בת 41 במצב קשה

  הורעלה בארומה ת"א: "אני עם טונה גמרתי"

   

  במכתב, שנשלח מטעם החברה, טוענת נטו כי עם גילוי פרשת הרעלת הטונה בסניף ארומה בתל אביב בדרך מנחם בגין "ניסיתם להרחיק מכם את האחריות ולהטילה, בין השאר, על ויליגר כמי שיצרה ומכרה את הטונה". עוד נכתב כי "ויליגר טענה מרגע היוודע המקרה כי אין כל דופי במוצר שמכרה, וכי הוא נמכר במקביל גם ללקוחות נוספים מבלי שנתגלה בו כל פגם".

  טונה ויליגר (צילום: מירב קריסטל)
  טונה ויליגר(צילום: מירב קריסטל)
   

  עוד נכתב כי "ממצאי משרד הבריאות, כפי שפורסמו, אכן מאששים את שנטען מלכתחילה על ידי החברה, כי מלוא האחריות רובצת לפתחה של רשת ארומה תל אביב, אשר התרשלה באחסון הטונה, באחד מסניפי הרשת, בין היתר בשימוש ואחסנה במקרר לא תקין, בשימוש במוצר בניגוד להנחיות היצרן ונוהלי משרד הבריאות, ובניגוד למצופה מרשת המוכרת מזון לציבור".

   

  עוד טוענת ויליגר כי "השימוש הרשלני שנעשה על ידכם במוצר הסב וממשיך להסב לחברה נזקים חמורים, כולל פגיעה במכירות ובמוניטין שלה. יצוין כי הוראות השימוש של החברה על גבי המוצר קובעות במפורש כי 'יש להשתמש במלוא התכולה עם הפתיחה'. בין לבין התקבלו תוצאות הבדיקות שערך במקביל משרד הבריאות אצל החברה, ומהן עולה כי כל הבדיקות נמצאו תקינות ולא נמצא כל פגם בטונה שסופקה לכם".

   

  "שרבוב השם גרם לצניחה במכירות הטונה"

  במכתב מוסיפה ויליגר כי "שרבוב שמה של טונה ויליגר על ידכם, ללא כל הצדקה ושלא לצורך, גרם וממשיך לגרום לצניחה במכירות הטונה (...) ופגיעה בשמה הטוב. עקב האמור, נגרמו וממשיכים להיגרם לטונה ויליגר נזקים כספיים כבדים. הנכם נדרשים בזאת להפסיק לאלתר כל פרסום, בכתב או בעל פה, המייחס לחברה אחריות כלשהי. פרסום כזה מהווה חוסר תום לב והוצאת לשון הרע".

   

  לסיכום נכתב: "בנוסף, הנכם נדרשים בזאת לפרסם בעיתונות לאלתר, הכחשת הטענה לקיומו של כל פגם במוצר אשר יוצר ושווק על ידי שולחתי, במודעה בגודל הולם, שנוסחה יתואם מראש ויאושר על ידי שולחתי. אין באמור לעיל מיצוי כל טענותיה של החברה. עם התגבשות הנזק, תמציא לכם החברה דרישה כספית מפורטת בגין מלוא הנזקים שנגרמו לה. הנכם מתבקשים בזאת להודיע למבטחת שלכם על תביעה עתידית, ולהמציא לנו פרטיה לצורך פניה ישירה".

   

  חברת נטו משווקת את טונה ויליגר לשוק המוסדי, הכולל בתי מלון, מסעדות ובתי קפה באריזת ואקום וכן בקופסאות שימורים. האריזה שעמדה במרכז הפרשה הייתה אריזת ואקום, וישנם בתי עסק שהודיעו שיפסיקו לרכוש אריזה זאת, למרות שמשרד הבריאות קבע שלא נפל בה פגם. המותג טונה ויליגר נמכר גם ברשתות השיווק, אם כי לא ברשת שופרסל. החברה גם מוכרת טונה תחת המותג פוסידון.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים