שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  ויקטורי מתרחבת: השלימה רכישת 4 סניפי יינות ביתן ומגה

  רשת המזון האריכה ב-90 יום את השלמת רכישתו של סניף חמישי; העסקה תעלה לרשת המזון 63 מיליון שקל - לטובת מימון העסקה, החברה הנפיקה אג״ח וגייסה 100 מיליון שקל; ההערכות הן כי בהמשך תרכוש ויקטורי מקבץ חנויות נוסף מביתן, המצוי במחנק אשראי ומימוש נכסים

  ויקטורי  מרחיבה את הרשת מול מתחרותיה בשוק: רשת המזון השלימה רכישת ארבע חנויות יינות ביתן ומגה והאריכה ב-90 יום את השלמת רכישתו של סניף נוסף - חמישי. העסקה כולה בוצעה תמורת 63 מיליון שקל. הערכות הן כי בהמשך תרכוש החברה מקבץ חנויות נוסף מנחום ביתן, המצוי במחנק אשראי ומממש נכסים. לטובת מימון העסקה, ויקטורי הנפיקה אג״ח וגייסה 100 מיליון שקל, במכרז בו נרשמו ביקושים ל-275 מיליון שקל.

   

  מנוע הצמיחה החדש של ויקטורי: משפחות צעירות

  "רשתות מזון שלא ינפיקו יימכרו ויצאו מהענף"

  ויקטורי מוותרת על הקנאביס, תתמקד ברכישת סניפי יינות ביתן

   

  הממונה על התחרות, מיכל הלפרין, אישרה לפני כשלושה שבועות את הבקשה של ויקטורי לרכוש חמישה סניפים מידי יינות ביתן ומגה, שבבעלות נחום ביתן.

    (צילום: אבי רוקח ואידו ארז)
  מנכ"ל ויקטורי אייל רביד(צילום: אבי רוקח ואידו ארז)

  מדיניות ההתרחבות המתמשכת של רשת ויקטורי הזניקה את המכירות ברבעון השלישי השנה. את הרבעון חתמה ויקטורי, שבשליטת משפחת רביד ובניהולו של אייל רביד, עם עלייה של 4.8% לכ-446.7 מיליון שקל. 

   

  לצמיחה במכירות תרמו גם עליות המחירים שביצעו הספקים מתחילת השנה. עליות המחירים סייעו לרשת המונה 50 סניפים, לרשום צמיחה של 2.4% במכירות החנויות הזהות ברבעון.

   

  למרות עלייה ברווחיות הגולמית והתפעולית, חתמה החברה את הרבעון עם ירידה של 3.7% ברווח הנקי שהסתכם ב-9.3 מיליון שקל, בשל יישום תקן IFRS16. לפני יישום התקן, הציג הרווח הנקי עלייה של 19.1% ל-11.5 מיליון שקל. החברה תחלק דיבידנד בגובה 5 מיליון שקל, שיתווספו לחלוקת דיבידנדים בגובה של 10 מיליון שקל מתחילת השנה.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  צילום: אבי רוקח ואידו ארז
  מנכ"ל ויקטורי אייל רביד
  צילום: אבי רוקח ואידו ארז
  מומלצים