המאסטר של עולם השיער. אופק אהרוני (שני מימין)

עולם השיער של אופק אהרוני

אופק אהרוני הוא המאסטר של עולם השיער. מלאכת האמן שלו בתחום תוספות השיער הפכה אותו למנטור ולמוביל בתחום. לרגל האירוע השנתי הגדול שיתקיים בתחילת החודש הבא, אירוע בהשתתפות מובילי דעה, בלוגרים וסלבס עם אנשי תקשורת ודוגמניות שתדגמנה את עבודותיו, נפגשנו לריאיון אישי בנושא תוספות שיער

מוגש מטעם מספרת אופק אהרוני
פורסם: 20.05.21, 11:32
המאסטר של תוספות השיער בפעולה. לחצו על הסרטון לצפייה
אופק אהרוני הוא המאסטר של עולם השיער. אופק פותר כל בעיה בתחום – דילול, התקרחות מקומית, שיער שבור וחסר נוכחות, הוספת אורך או מילוי ונפח, ועוד. מלאכת האמן שלו בתחום תוספות השיער הפכה אותו למנטור ולמוביל בתחום. לא בכדי משווים את יצירותיו לתפירת עלית "טיילור מייד" בהתאמה אישית. אופק רואה בעבודתו שליחות והצלת חיים.
לרגל האירוע השנתי הגדול שיתקיים בתחילת החודש הבא, אירוע בהשתתפות מובילי דעה, בלוגרים וסלבס עם אנשי תקשורת ודוגמניות שתדגמנה את עבודותיו, נפגשנו לריאיון אישי בנושא תוספות שיער.
אופק, מה מייחד אותך בתחום תוספות השיער?
אני מומחה בפתרונות לכל בעיות השיער בטכניקות מתקדמות. אחרי שנים של ניסיון וידע, אני מוביל בתחום. היום תוספות השיער הן טרנד חזק, וההתייחסות אליהן היא כלאבזר אופנתי שמשדרג כל לוק. אני מומחה בבנייה של מראה חדש וטבעי לאשה בין אם זה עם תוספות מיחידה אחת קבועה, או תוספות יחידות. כל התוספות שלי עשויות משיער טבעי ואיכותי ובמנעד רחב של טקסטורות וגוונים. בעזרת תוספות השיער אני יכול לשנות את המראה מקצה לקצה וכך להפוך את הלקוחות למאושרות. אני עובד רק עם החומרים הטובים ביותר, ויש לי ידע וניסיון רב שמציב אותי בראש הפירמידה.

4 צפייה בגלריה
אופק אהרוני עיצוב שיער
אופק אהרוני עיצוב שיער
מוביל בתחום עם שימוש בטכניקות מתקדמות
(צילום: באדיבות אופק אהרוני)

למי נועדו תוספות השיער?
לכולן, צעירות ובוגרות, נשים בכל הגילאים. כל מי שיש לה בעיה עם השיער מכל סיבה שהיא תמצא את הפתרון הנכון אצלי. זה כולל נשים הסובלות מדלילות בקדמת הראש או התקרחות מקומית, נשים שעברו החלקה והשיער שבור ולא מתארך. גם לנשים הסובלות מבעיות רפואיות אונקולוגיות, מחלות אוטואימוניות, טריכוטילומניה שבה תולשים את השיער באופן כפייתי, פעולה הגורמת לאיבוד שיער והתקרחות באזורים מסוימים, נשים החוששות משימוש בכימיקלים ועדיין רוצות גוונים וצבעים, ועוד. אני יודע לתת את הפתרון האולטימטיבי לכל אחת לפי צרכיה.
האם התוספות הן רק לנשים עם בעיות בשיער?
ממש לא, נשים בכל גיל רוצות להיראות טוב תמיד, להיות עם שיער מטופח, שופע ויפה. מגיעות אלי הרבה בחורות צעירות שרוצות לשדרג את המראה. בעזרת תוספות שיער ניתן להגשים חלומות ולהפוך תוך 20 דקות לבעלת שיער ארוך, גלי ושופע. תוספות שיער מתאימות גם לאלה שרוצות לעשות מעבר משיער מתולתל לחלק ובמיידי, לנשים שמגיעות לשלב "מעבר" בין שיער קצר לארוך וכך פותרות את השלב הקשה, לנשים שפוחדות משינוי ועדיין רוצות מראה חדש, למי שחוששת לצבוע את השיער באופן תכוף או לעשות גוונים עם חומרים כימיקליים העשויים לגרום לנשירת שיער או לתופעות לוואי, וגם למי שרוצה להאריך את השיער. תוספות השיער הן הפתרון האולטימטיבי לכולן.

4 צפייה בגלריה
אופק אהרוני עיצוב שיער
אופק אהרוני עיצוב שיער
מומחה בפתרונות לכל בעיות השיער
(צילום: באדיבות אופק אהרוני)

איך תוספות שיער מתקשרות עם תחושת שליחות?
שיער הוא עטרת ראשה של כל אישה. השיער הוא כוח, הוא היופי והמסגרת של הפנים. כשאישה מאבדת את השיער מכל סיבה, היא מאבדת את הביטחון העצמי שלה ואת שמחת החיים. אני נפגש מדי יום עם נשים עצובות שלא יוצאות מהבית. בעזרת תוספות השיער, בעיקר של היחידה הקבועה שהופכת לחלק אינטגרלי מהמראה של האישה, אני מחזיר להן את האור בעיניים ואת הנשיות. אני מגשים חלומות ובגדול. החוויה שאני עובר עם אותן נשים היא חזקה ועוצמתית גם עבורי, והן מרגישות שתוספות השיער הן הצלת חיים עבורן.
יותר מזה, במקרים רבים אני מצליח להבריא את שיער ראשן. לדוגמה, מחלות אוטואימוניות תוקפות את הגוף במצבים של לחץ ומשבר. איבוד השיער הוא אחד הסימפטומים של המחלה. ברגע שהתאמתי לנשים אלה תוספת שיער והן חזרו להיות נשיות ויפות, הגוף והנפש נרגעים, המחלה נעלמת והשיער חוזר לצמוח. כך הדבר גם לגבי נשים שתולשות את שערן. התוספת של היחידה הקבועה מונעת מהן להתעסק בשיער, ואחרי תקופה הוא שב וצומח. מהמספרה שלי יוצאות רק נשים מאושרות ועם חיוך גדול.
איך מתנהל תהליך בניית תוספות השיער?
אחרי פגישת ייעוץ מקצועית ובדיקה של התאמה רפואית ותיאום ציפיות, התהליך אורך 20 דקות והאישה זוכה במראה חדש והופכת למאושרת. מאישה עם שיער מדולל היא יוצאת עם רעמת שיער, עם נפח, עם הגוונים שהיא רוצה ובאורך שחלמה. תוספת השיער של יחידה קבועה מתחברת בחלק העליון של הראש והיא הפתרון לנשים עם דילול בקדמת הראש והתקרחות בחלק העליון של הראש. היחידה קבועה ואינה מגבילה מבחינת תנועה או שגרת חיים. ישנן תוספות בודדות שנועדו להארכת שיער, להענקת נפחים ושילוב של גוונים בשיער הטבעי ללא צורך בחומרים כימיקלים. אני מחבר את התוספות לרוב עם הלחמה פולימרית העשויה מניילון, נספגת בשיער ואינה תולשת אותו. במקרים של שימוש במדבקות, אני מקפיד להשתמש רק במדבקות מיוחדות ואיכותיות שאינן גורמות נזק לשיער הקיים.

4 צפייה בגלריה
אופק אהרוני עיצוב שיער
אופק אהרוני עיצוב שיער
תחושת שליחות. "אני מחזיר להן את האור בעיניים"
(צילום: באדיבות אופק אהרוני)

איך מתחזקים את תוספות השיער?
הטיפול בתוספות השיער אינו דורש שינוי בהתנהלות הרגילה. יש להתייחס לתוספות כמו לשיער הטבעי שלך. אחת לארבעה חודשים יש להיכנס אלי למספרה, מכיוון שהשיער מתארך ולכן יש צורך להרים את התוספות.
האם תוספות השיער מגבילות בתנועה?
התוספות אינן מגבילות בתנועה, אפשר להשתולל, לרקוד, לעשות ספורט וגם לישון איתן. כשרוצים ניתן לאסוף לקוקו ולעשות כל עיצוב שיער שבא לכן. כהוכחה ראו את כל סלבריטאיות העולם, כמו ריהאנה או ביונסה שמסתובבות קבוע עם תוספת שיער של יחידה קבועה בקדמת הראש, מופיעות, רוקדות ולא מוגבלות במאומה.
ממה עשויות תוספות השיער?
משיער טבעי איכותי, שיער מכל העולם, ברמה ובסטנדרטיים הגבוהים ביותר. התאמת התוספות היא אישית לכל אחת, על פי הפרופורציות האישיות של כל לקוחה. היחידה הקבועה נושמת בדיוק כמו השיער הטבעי, ולכן השיער הטבעי מתחת ליחידה הקבועה ממשיך לצמוח ומרפא את עצמו.
אופק אהרוני יפתור לכל אישה כל בעיה בתחום השיער ויהפוך אותה ליפה, זוהרת, ועם שמחה בלב.
מספרת אופק אהרוני, אורי צבי גרינברג 25, תל אביב, אזורי חן
טלפון: 03-6990717
אינסטגרם: ofekaharoni_hairstyle
לכתבה זו התפרסמו 0 תגובות ב 0 דיונים
הוספת תגובה חדשה
אין לשלוח תגובות הכוללות מידע המפר אתתנאי השימוש של Ynet לרבות דברי הסתה, דיבה וסגנון החורג מהטעם הטוב.