3 צפייה בגלריה
ועידה ועידת האנשים של המדינה נפתלי בנט נחום ברנע
ועידה ועידת האנשים של המדינה נפתלי בנט נחום ברנע
ראש הממשלה נפתלי בנט בריאיון בוועידת "האנשים של המדינה" בחודש מרץ
(צילום: עמית שאבי)
אחרי ועידת "האנשים של המדינה" וועידת "הנשים של המדינה" שהיו מוצלחות במיוחד - מחלקת הוועידות והכנסים של קבוצת "ידיעות אחרונות" מתכננת שנה גדושה בוועידות מרתקות. ועידת הבריאות, ועידת החינוך, ועידת האקלים, ועידת הנדל"ן, ועידת התחבורה ועוד: זה מה שצפוי עד סוף 2022.
בנט מגיב לראשונה על נאום זלנסקי בכנסת
(צילום: סנטרל הפקות)

עידן רייכל במופע הפתיחה של ועידת "האנשים של המדינה"
(צילום: סנטרל הפקות)

ועידת "האנשים של המדינה", ועידת הדגל של קבוצת "ידיעות אחרונות" שהפכה למסורת, נערכה ב-21 במרץ והביאה אל הבמה את הנשים והאנשים המבריקים, המרתקים, והמיוחדים בשלל תחומי העשייה - חברה, אקדמיה, תרבות, בידור, ספורט, כלכלה ועוד: מנשיא המדינה יצחק הרצוג, ראש הממשלה נפתלי בנט, שר החוץ יאיר לפיד ושר הביטחון בני גנץ - ועד מזכ"לית הסתדרות המורים יפה בן דויד, ראש שירותי בריאות הציבור ד"ר שרון אלרעי פרייס, מדליסטית הזהב לינוי אשרם והמדליסט הפראלימפי אסף יסעור, ובמאי הקולנוע המצליח ביותר בישראל אבי נשר.
ועידת "הנשים של המדינה": מפגש מיוחד בין מיכל הרצוג ליעל ארד
(צילום: ירון שרון, חגי דקל)

שבועיים קודם לכן, ב-8 במרץ, נערכה ועידת "הנשים של המדינה" - בה דיברו הנשים שמעצבות את פניה של ישראל על אתגרים, התמודדות ומנהיגות נשית. בוועידה השתתפו בין היתר הגברת הראשונה מיכל הרצוג, יושבת ראש הוועד האולימפי יעל ארד, שרת העלייה והקליטה פנינה תמנו שטה, יו"ר נעמת חגית פאר, הזמרת שירי מימון וכן מנכ"ליות בכירות במשק ודמויות בולטות נוספות.
3 צפייה בגלריה
ועידת הנשים של המדינה
ועידת הנשים של המדינה
אחד הפאנלים בוועידת "הנשים של המדינה"
(צילום: אביגיל עוזי)

ומה מתוכנן להמשך השנה?

ועידת בריאות - יולי 2022 מערכת הבריאות עומדת במרכז החיים שלנו, בימי מגפה עולמית אך גם בימים שבשגרה. שירותי בריאות ציבוריים, עומס במחלקות פנימיות, סל התרופות, ואורח חיים בריא הם רק חלק מהנושאים שמעסיקים אותנו ושמשפיעים על איכות החיים שלנו. בוועידת הבריאות נציף את כל הבעיות, הכשלים וגם נדבר על ההרגלים שאנחנו יכולים לאמץ לחיים בריאים.
ועידת החינוך - אוגוסט 2022 האתגרים שאיתם מתמודדת מערכת החינוך אחרי משבר הקורונה, האלימות בבתי הספר, החרמות, המחסור בכוח אדם איכותי, הפערים החברתיים והעתיד של ילדינו. כל אלו יעלו לדיון בוועידת החינוך.
3 צפייה בגלריה
ניצן הורוביץ
ניצן הורוביץ
שר הבריאות ניצן הורוביץ בוועידת הבריאות אשתקד
(צילום: יריב כץ)
ועידת האקלים - אוקטובר 2022 שיטפונות, שריפות והתפרצויות הרי געש העלו את משבר האקלים לראש סדר היום. הוועידה תדון בכל מה שאפשר לעשות כדי למנוע את המשך ההידרדרות, תבקר את כל מה שלא נעשה במידה מספקת ותספק הצצה ליוזמות מקומיות מעוררות השראה שיחזירו לכולנו את האמון בטבע האנושי.
ועידת הגיל השלישי - מועד יעודכן בהמשך ועידה שמביאה לקדמת הבמה את גיל הזהב, על כל מנעד ההתמודדויות שגלום בו. ועידה שנוגעת בכל הנקודות הפגיעות והחשופות סביב האתגר להזדקן בכבוד, וגם בכל היופי שמביא איתו הגיל.
ועידת תחבורה - נובמבר 2022 בתקופה כזו, כשנדמה שאין כמעט שיחה שלא מתחילה או מסתיימת במה שנעשה בכבישים, כמה זמן עמדנו בפקק וכמה סיבובים עשינו עד שמצאנו חניה – ועידת התחבורה היא הכרחית. בוועידה זו סורקים את כל הבעיות, בוחנים איזה פתרונות יכול העתיד לזמן לנו, מדברים על מקומה של התחבורה הציבורית והשיתופית בחיינו, ובמקביל, מדברים על חידושים והמצאות בתחום הרכב, הנגשת הפריפריה למרכז ועוד.
ועידת הנדל"ן - דצמבר 2022 מחירי הדיור הולכים ועולים ואיתם גם הדילמות: האם עדיף לקנות או לשכור, האם נדל"ן הוא אפיק ההשקעה המוצלח ביותר, איך ניתן לבטח את עצמנו מפני קריסת יזמים וקבלנים, איך תשפיע הרכבת הקלה על מחירי הדירות. בוועידת הנדל"ן של המדינה נדון בכל השאלות האלה ועוד הרבה אחרות.
כל הוועידות יועברו בשידור חי ב-ynet. לפרטים נוספים: conference@ynet.co.il.