בקרוב ב-ynet: ועידת "האנשים של המדינה" של קבוצת "ידיעות אחרונות" - בשידור חי ב-14 בפברואר 2022. מי הם הישראלים המצליחים ביותר? מי האנשים שריגשו אותנו השנה? ומי שברו מוסכמות וסללו דרך חדשה?
ועידת "האנשים של המדינה", ועידת הדגל של קבוצת "ידיעות אחרונות" שהפכה למסורת, מביאה אל הבמה את הנשים והאנשים המבריקים, המרתקים, והמיוחדים בשלל תחומי העשייה: חברה, אקדמיה, תרבות, בידור, ספורט, כלכלה ועוד.
בכל שנה אנו יוצרים מפגשים וחיבורים מיוחדים ומרגשים בין האנשים הבולטים של השנה. בשנה שעברה היו אלו נשיא המדינה דאז, ראובן (רובי) ריבלין, ודידי הררי ששוחחו על אהבה ופרידה מבת זוג; שלמה ארצי בדק עם נועה קולר איך עובדת יצירה בימי קורונה, ועוד.
ומי יהיו האנשים של המדינה הפעם? בימים אלה מתגבשת רשימה מפוארת של האנשים שעשו לנו את השנה בכל תחומי החיים: מהאולימפיאדה בטוקיו, דרך ההצלחות הישראליות הגדולות בעולם התרבות, אנשי הרפואה שהפכו לכוכבים בכל בית ועד לאנשים שאחראים לשינויים הגדולים שקרו השנה - נשיא המדינה וראש הממשלה.
בין הנושאים שבהם נדון:
  • הרשתות החברתיות בישראל והמשפיעים הגדולים שלהן
  • חברה ואחווה: האם הפכנו השנה לאלימים יותר?
  • התרבות חוזרת: איזה אמנים ריגשו אותנו במיוחד?
  • וגם: פוליטיקה, הייטק וכלכלה.
את הוועידה ינחו רותם ישראל ואביב אלוש.
2 צפייה בגלריה
אביב אלוש ורותם ישראל
אביב אלוש ורותם ישראל
מנחי הוועידה: אביב אלוש ורותם ישראל
(צילום: סלי בן אריה, טל שחר)
הסיקור המקדים של הוועידה יחל כבר בחודש דצמבר, עם שלל סיפורים מיוחדים על האירועים שעשו לנו את השנה.
הוועידה תתקיים ב-14 בפברואר 2022 והיא תועבר בשידור ישיר ב-ynet, ותסוקר בכל המדיות של קבוצת ידיעות אחרונות. לפרטים נוספים: conference@ynet.co.il