עולם הפודקאסטים, שצובר פופולריות הולכת וגוברת ונהנה מזינוק אדיר, הפך לכלי היעיל, הזמין והנגיש ביותר להעשרת הידע והסקרנות שלנו. אנו מאזינים להם בנסיעה ברכב, בחופשה, בטיולים ותוך כדי פעילות ספורטיבית, ומעתה - גם על המסך בטלוויזיה בבית שלכם. שיתוף פעולה של סלקום tv עם רשת הפודקאסטים המובילה "עושים היסטוריה" יביא לצופים את מיטב הפודקאסטים ובמגוון תחומים, אל מסך הטלוויזיה בבית.
רשת הפודקאסטים "עושים היסטוריה" כוללת מגוון רחב של פודקאסטים במגוון נושאי ליבה, ובהם היסטוריה, מדע, טכנולוגיה, שיווק, ספורט, פוליטיקה, טיולים, רפואה, קולינריה, יחסים, הורות ועוד, כאשר בכל פודקאסט מספר משתנה של פרקים. התוכן מוצע בחינם, ללא עלות נוספת, ולהאזנה חופשית לא הגבלה.
1 צפייה בגלריה
פודקאסט עושים היסטוריה
פודקאסט עושים היסטוריה
פודקאסט עושים היסטוריה
(צילום: מתוך סלקום tv)
כל הפודקאסטים יופיעו בקטלוג ה-VOD של סלקום tv תחת קטגוריית "דוקו והעשרה" ויהיו זמינים להאזנה בכל עת, כאשר בכל שבוע יגדל היצע הפודקאסטים. הפודקאסטים ("הסכתים") הפכו לאחד הטרנדים החמים בתקופה האחרונה, והם צוברים תאוצה ופופולריות רבה, גם בישראל. הפודקאסטים, חלקם הפכו לקאלט, כבר יצאו מאזור הנישה והפכו יותר ויותר למיינסטרים ולתופעה תרבותית חוצת קהלים, תוך שהם פורצים לתקשורת המקוונת ומציעים העשרה במגוון נושאים ועולמות תוכן.
בין הפודקאסטים מבית "רשת עושים היסטוריה" שיעלו לסלקום tv:
1. עושים היסטוריה - פודקאסט על מדע, טכנולוגיה והיסטוריה, בהגשת רן לוי.
2. עושים ברדק - עושים ברדק הוא פודקאסט לא צפוי בדיוק כמו המארחים שלו. מתוך הרחובות המהבילים של תל אביב, אסף וינקלר ודור ברק, הולכים לתת את דעתם על הכל! ממוזיקה, קומדיה, מערכות יחסים, ועד לתרבות הפופ, פוליטיקה ואקטואליה של הארץ והעולם. הכל על השולחן לניתוח, ואין פרות קדושות. אבל אל תשכחו לקחת את מה שאתם שומעים בערבון מוגבל, כי בעוד שנקודות המבט שלהם לעיתים עלולה להישמע מבריקה וגאונית, באותה הנשימה היא יכולה גם להיות אידיוטיות לחלוטין.
3. עושים כותרות עם אטילה שומפלבי, המגיש הראשי של אולפן ynet. מדובר בפורמט חדש ברשת היסטוריה שבו הכותרות הבוערות הופכות לפודקאסט קצר, שנותן תוכן נוסף לחדשות.
4 עושות הורות - שירי בכר, מנחת הורים, ונני פינקלשטיין, יוצרת תוכן, בפודקאסט אותנטי ושנון על אתגרי ההורות והכלים המעשיים שכדאי להכיר, עבורנו, ובעיקר עבור הילדים שלנו.
5 התשובה - דורון פישלר נותן תשובות לשאלות הקטנות והגדולות, הטיפשיות והמחוכמות, המוזרות והמרתקות של החיים.
6 עושים תנ"ך - פודקאסט על ההיסטוריה של התנ"ך והמזרח הקדום, עם יותם שטיינמן. מסע היסטורי אל תקופת המקרא.
7. יחסינו לאן - פאולה וליאון רוזנברג מגישים פודקאסט שמציף ומתמודד עם השאלות הכי קשות שיש סביב יחסים. אף מילה על ילדים, הורות וחינוך - רק על מה שביניכם.

מנהלת התוכן של סלקום tv, הילי חורב, אמרה: "הפודקאסטים נהנים מזינוק אדיר והולכים ותופסים נתח מצריכת המדיה שלנו. האזנה לפודקאסט משתלבת בנוחות תוך כדי העיסוקים והפעילויות השגרתיות היומיומיות שלנו בבית, ועל הדרך אנו זוכים להחכים, ללמוד ולהעשיר את הידע ואת הסקרנות שלנו במגוון רחב של תחומים."
רן לוי, סופר, והעורך הראשי של רשת הפודקאסטים" עושים היסטוריה, אמר": "אנו רואים בשיתוף הפעולה עם סלקום tv הזדמנות מעולה להנגיש מדיום ייחודי זה, המחליף הלכה למעשה את הרדיו, לצופי ומשתמשי סלקום tv, כך שהפודקאסט יהפוך למדיה זמינה במרכז הבידור הביתי. אנו מפיקים תכנים איכותיים ומרחיבי דעת שונים, ואך טבעי לנו לחבור ולשתף פעולה עם סלקום tv, ששמה לה הצעות ערך איכותיות וחדשניות לצופיה, כיעד מרכזי".