מה הייחודיות של המשרד שלך?
יושרה, יסודיות ומסירות. ברגע שהסכמתי לייצג את הלקוח אני אלך אתו את כל הדרך, אני מרגיש מחויב לעשות בשבילו את המקסימום, אהיה זמין עבורו 24 שעות, אבדוק את הנתונים בקפדנות רבה, אבצע בדיקות רקע מתאימות על מנת להגדיר ולהקטין את רמת הסיכון בכל שלב כדי לסיים את העסקה בהצלחה. אבל אם ארגיש שהעסקה לא לטובתו, אסביר לו את עמדתי באופן ברור וחד משמעי, היושרה שלי אולי גורמת לי להפסיד אבל אני לא יכול לשקר לעצמי ולכן חשוב לי להיות הגון ואמיתי מול הלקוחות.
1 צפייה בגלריה
יצחק תורג'מן
יצחק תורג'מן
עו"ד יצחק תורג'מן
(צילום: אתי לירז אביטבול)
איך אתה עובר את תקופת הקורונה?
היא מקשה בהתנהלות של היום יום, אני לא עובד באותה עוצמה בגלל כל הסגרים, השגרה משתבשת, יש פחות פגישות פנים מול פנים, אנשים לא מתלהבים לצאת, הרוב נעשה דרך הטלפון. מצב לא פשוט.
מהי התכונה שצריכה להיות לעו"ד בתחום שלך?
עו"ד בתחום שלי צריך להיות אדם שיש בו גם קפדנות ונוקשות וגם יצירתיות וגמישות. הקפדנות חשובה לתהליך כתיבת החוזה, שם כל מילה ופסיק מחייבים בדיקה, היצירתיות חשובה כי רק בזכותה אני יכול להבטיח את המקסימום ללקוח שלי בו בזמן שגם הצד השני ירגיש מסופק.
אתה אוהב את המקצוע?
אני מאוד אוהב אותו, אני אוהב לעזור לאנשים ויש לי מינון נכון של עצב ושמחה – אם הייתי מתעסק רק עם נזיקין אנרגיה שלילית הייתה עוטפת אותי, לכן אני מגוון את זה עם מקרקעין, שם הלקוח מגיע עם חלום. אני אוהב להגשים חלומות.
מה החלומות לעתיד?
השאיפה שלי היא להתעסק בתחום החוזים המסחריים, זה תחום שמשלב בין העולם המשפטי לעולם העסקי, כתיבת הסכמים כאלה זאת עבודה מורכבת ומפותלת שמסקרנת ומאתגרת אותי מאוד.

עו"ד יצחק תורגמן עוסק בדיני נזיקין ומקרקעין.
**המידע המוצג במאמר זה הוא מידע כללי בלבד ואין בו כדי להוות ייעוץ ו/ או חוות דעת משפטית. המחבר/ת ו/או המערכת אינם נושאים באחריות כלשהי כלפי הקוראים, ואלה נדרשים לקבל עצה מקצועית לפני כל פעולה המסתמכת על הדברים האמורים.פורסם לראשונה: 12:32 , 27.04.21