צער בעלי חיים בישראל - תל אביב

בסבוס - הדוגמן היפהפה הזה הוא בסבוס, גור חתולים שנמצא נטוש ברחוב בגיל צעיר ביחד עם אחיו. כעת, בגיל שלושה חודשים, לאחר שהשניים טופלו וקיבלו חיסונים, הם מחפשים בית חם, ביחד או לחוד.
בסבוסבסבוס
בסבוס
(צילום: רועי סולש, צער בעלי חיים)
מיקה - מיקה היא כלבה מעורבת בת שנה וחודשיים, שהגיעה אלינו לאחר המלטה עם ארבעה גורים. בחודשיים האחרונים מיקה שהתה עם הגורים בתא מופרד וטיפלה בהם במסירות. לאחר שהגורים גדלו, קיבלו חיסונים ועברו ניתוחי עיקור וסירוס, הם מצאו משפחות מאמצות, וכעת הגיע תורה של מיקה להגיע למנוחה ולנחלה בבית יציב ואוהב. מדובר בכלבה טובה, עדינה, אנרגטית וחברותית בגודל בינוני-גדול, שאוהבת אנשים בכל גיל ולאט לאט נפתחת גם לשחק ולהשתובב עם כלבים אחרים. היא זקוקה לבעלים שיקנו לה הרגלים נכונים לחיים בבית, יחנכו, ילמדו מה אסור ומה מותר, והיא מצדה מבטיחה להוקיר תודה ולתת את כל האהבה שיש בה.
מיקהמיקה
מיקה
(צילום: רועי סולש, צער בעלי חיים)
לפרטים נוספים על אימוץ כלבים או אימוץ חתולים התקשרו: 4553*

צער בעלי חיים רמת גן והסביבה

גנדלף - טוב ועדין עם אנשים, ומעט חששן. מסתדר עם כל הכלבים, אך לא עם חתולים. בן כשנה וחצי, מחוסן, משובב ומסורס. מתאים מאוד לאנשים שעובדים מהבית, או כאלו שיש להם כלב נוסף.
גנדלףגנדלף
גנדלף
(צילום: צער בעלי חיים רמת גן והסביבה)
הוא הגיע להסגר שדרות אחרי שעבר התעללות. שוקם, אך לא הצליח למצוא שם בית. הגיע אלינו ומכאן השמיים הם הגבול.
אלכס - אנרגטי ושובב מתמסר ומחבק. טוב לב שמסתדר עם כל הכלבים ונפלא עם אנשים וילדים. לא מחבב חתולים. בן כשנה וחצי, מחוסן משובב ומסורס.
אלכסאלכס
אלכס
(צילום: צער בעלי חיים רמת גן והסביבה)
צער בעלי חיים רמת גן והסביבה
חפץ חיים 4, תל אביב
2313*
שעות פעילות:
א-ה 12:00-17:30
ו' 11:00-15:00
שבת 11:00-16:00


תנו לחיות לחיות

פרימו - הוא אפילו יודע לעשות פרצופים של ארנב! פרימו המושלם, נסיך עדין שבחום בלתי רגיל, כל כך מבקש שתגיעו להוציא אותו להתמזג במזגן! ביישן, עדין ומתוק - שהולך לאיבוד בין מאות כלבים. פרימו בן 8 
פרימופרימו
פרימו
(צילום: תנו לחיות לחיות)
אמיגו - יפיוף על חלל, כלב גדול עם אהבה להעניק, אמיגו המהמם שלנו, אומץ בתור גור קטן ואז חזר לכלוב ומאז הוא כאן... מחכה כבר שלוש שנים. הוא מכור למשחקים ולפינוקים, הוא טריטוריאלי על האוכל שלו ולכן לא מתאים לבית עם ילדים. אמיגו בן 5
אמיגואמיגו
אמיגו
(צילום: תנו לחיות לחיות)
לפרטים אודות אימוץ: 3703* שלוחה 3
הכלבים והחתולים מחכים בבית המחסה שלנו בכניסה לכפר רות

הרצליה ונתניה אוהבות חיות

מאמי - המתוקה הזו הגיעה אלינו עם שבעה, גורים שכולם אומצו לבתים חמים. מאז יש לה זמן לעצמה באומנה, שבה היא לומדת לבטוח בעולם ולהכיר דברים חדשים! מכלבת בר שלא הכירה אנשים ולא ידעה ללכת עם רצועה. למדה ללכת יפה בטיולים ומתחילה ליהנות מליטופים לאט ובזהירות. עדיין חששנית ומבוהלת מהעולם הגדול אך היא בעיצומו של תהליך מדהים!
מסתדרת עם כלבים וילדים (עדיף בית עם ילדים לא קטנים כדי שלא ילחיצו אותה) ומתעלמת מחתולים. תשמח לבית עם עוד כלב, אך לא חובה.
שועלית מעורבת | בת 4 | גודל בינוני | מחכה באומנה בנתניה
מאמימאמי
מאמי
(צילום: הרצליה ונתניה אוהבות חיות)
אווה - כלבונת מושלמת שמחפשת משפחה שתלווה אותה ותאהב אותה כל החיים. תשמח להצטרף למשפחה צעירה וספורטיבית שתכיל את האנרגיות הבלתי נגמרות שלה! חברותית לאנשים, ילדים וכלבים. שובבה ומקסימה ותיכנס במהירות ללב שלכם.
מלינואה מעורבת | בת שנה | בינונית-גדולה | מחכה בנתניה
הרצליה ונתניה אוהבות חיות
ניתן לאמץ בתיאום מראש בלבד. טלפון: 055-6675229
לפרטים נוספים ואימוץ פנו אלינו בטופס שבלינק ונחזור בהקדם: https://bit.ly/3bvF78S
עוד כלבים לאימוץ מחכים באתר שלנו | שמרו על קשר בפייסבוק הרצליה ונתניה אוהבות חיות

אס. או. אס. חיות

אלזה - אלזה בת פחות משנתיים, מחוסנת ומעוקרת וכנראה גם מחונכת לצרכים. כלבה בינונית מעורבת בכל טוב עם אופי נוח. אלזה הגיע מהסגר אשקלון, במסגרת פרויקט הצלת כלבי הדרום ועברה לאומנה שמרגילה אותה לחיים בבית.
האומנה מספרת שאלזה היא כלבה טובה, שמחה וחברותית שאוהבת לשחק. מסתדרת עם כולם – כלבים, חתולים, אנשים וילדים. מושלמת כבר אמרנו?

אלזהאלזה
אלזה
(צילום: S.O.S חיות)
בואו לפגוש את אלזה ביום האימוץ בשבת בהרצליה. בוויז אס או אס חיות הרצליה
נונית ומולי - כבר כמעט 3 חודשים שאנחנו מנסים למצוא להן בית ביחד. כולם זועקים "אל תפרידו ביניהן" (ובצדק), אבל בפועל לא הייתה אפילו פנייה אחת לבית עבורן ולנו אין ברירה, אלא לנסות למצוא להן גם בית בנפרד.
נונית בת ה 13 (חומה לבנה גדולה) ומולי בת ה 9 (חומה קטנה) ננטשו יחד בהסגר עירוני לאחר שהבעלים שלהן נפטרה.
נונית ומולינונית ומולי
נונית ומולי
(צילום: S.O.S חיות)
נונית ומולי הן כלבות מושלמות בבית. נכון שהן לא צעירות, אבל הן כלבות עדינות, טובות ונוחות. הן רגילות לחלוטין לחיים בבית, לא צריכות טיולים ארוכים ואוהבות לבלות ביחד. נונית ומולי באומנה שעוד מעט מסתיימת ואנחנו חייבים למצוא להם בית מאמץ.
באימוץ כלב מבוגר התמורה כל כך גדולה ופה זה כפליים כי אפשר להציל שתי נפשות טובות. למפגש באמצע השבוע עם מולי ונונית דברו איתנו: 03-7441010 או 03-7441111

ימי האימוץ של S.O.S חיות כל שישי ושבת
יום שבת בין השעות 10:00-14:00
יום אימוץ כלבים וחתולים – גורים ובוגרים
יום אימוץ לכלבים ולחתולים – גורים ובוגרים!
ב WAZE אס או אס חיות הרצליה
#יום_האימוץ_הגדול_במדינה
יום שישי בין השעות 10:00-13:00
יום אימוץ לכלבים בלבד
ב WAZE אס או אס חיות הרצליה
אנא הגיעו עם מסכות. בכניסה יבדק חום ויותר להיכנס למתחם לפי מספר האנשים המותר בתקנות. אם המקום מלא מחכים בחוץ ונכניס אתכם לפי הסדר.
לצערנו בשל מגבלות משרד הבריאות לא נוכל כרגע לאפשר כניסה של מתנדבים למתחם , עמכם הסליחה.
יום שישי בין השעות 11:00-14:00
יום אימוץ לחתולים בלבד
טאגור 38 רמת אביב
ב WAZE אס או אס חיות תל אביב
בואו לאמץ במפגש אחד על אחד גם באמצע השבוע
כל הכלבים והחתולים מפורסמים באתר https://www.sospets.co.il/