כתבת חדשות בערוץ טלוויזיה בפלורידה חשפה בסוף השבוע כי גילתה גוש סרטני בצווארה בזכות צופה ערנית ששלחה לה הודעת אימייל והמליצה לה לגשת לרופא. העיתונאית, ויקטוריה פרייס, סיפרה שבצל הסיקור של מגפת הקורונה לא היה לה זמן לחשוב על בריאותה שלה.
עוד סיפורים מהעולם בעמוד הפייסבוק של דסק החוץ
ארה"ב עיתונאית טלוויזיה ויקטוריה פרייס גילתה שיש לה סרטן בזכות צופהארה"ב עיתונאית טלוויזיה ויקטוריה פרייס גילתה שיש לה סרטן בזכות צופה
ויקטוריה פרייס. "הצופה לא הייתה חייבת"


פרייס עובדת בערוץ הטלוויזיה WFLA-TV המשדר מטמפה ומסונף לרשת NBC. היא סיפרה שמאז פרוץ המגפה היא וחבריה עובדים במשמרות מסביב לשעון: "אנחנו מסקרים את אירוע הבריאות החשוב ביותר זה 100 שנה, אבל בריאותי שלי הייתה הדבר האחרון שחשבתי עליו".
View this post on Instagram

"8 On Your Side" isn't just a catchphrase at @wfla. It’s our cornerstone. But the roles recently reversed when I found a viewer on MY side, and I couldn't be more grateful. As a journalist, it's been full throttle since the pandemic began. Never-ending shifts in a never-ending news cycle. Adjusting to remote workflows and in my case, taking on a new investigative role. We were covering the most important health story in a century, but my own health was the farthest thing from my mind. Until a viewer emailed me last month. She saw a lump on my neck. Said it reminded her of her own. Hers was cancer. Turns out, mine is too. COVID created some diagnostic delays but I'll finally be undergoing surgery this Monday to remove the tumor, my thyroid, and a couple of the nearby lymph nodes. Doctor says it's spreading, but not too much, and we're hopeful this will be my first and last procedure. Had I never received that email, I never would have called my doctor. The cancer would have continued to spread. It's a scary and humbling thought. I will forever be thankful to the woman who went out of her way to email me, a total stranger. She had zero obligation to, but she did anyway. Talk about being on your side, huh? The world is a tough place these days. Don't forget to take care of yourself. Take care of each other. Love y'all and see you soon. VP 💕

A post shared by victoria price (@victoriapricetv) on

בעמודיה ברשתות החברתיות שיתפה פרייס את הודעת האימייל שקיבלה מהצופה: "היי, הרגע ראיתי אותך מדווחת. הדאיג אותי הגוש על הצוואר שלך. בבקשה תבדקי את בלוטת התריס שלך. זה מזכיר לי את הצוואר שלי. הגוש שלי התברר כסרטני. תשמרי על עצמך".
לדברי העיתונאית, אחרי שקיבלה את ההודעה בחודש שעבר אכן יצרה קשר עם רופא, ואז התברר שגם הגוש שלה סרטני. היא תנותח מחרתיים.
"הרופאים אומרים שזה מתפשט, אבל לא יותר מדי, ואנחנו מקווים שזה יהיה ההליך הראשון והאחרון שלי", כתבה. "אילולא קיבלתי את האימייל הזה, לעולם לא הייתי מתקשרת לרופא. הסרטן היה ממשיך להתפשט. זו מחשבה מפחידה".
את הודעתה חתמה באמירה שלעולם תהיה אסירת תודה לצופה ששלחה לה את האימייל: "לא הייתה לה שום מחויבות לעשות את זה, אבל היא עשתה את זה בכל זאת".